Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért volt azzal is baja a...

Miért volt azzal is baja a dinnyetermesztőnek, hogy megveszik a dinnyéjét, de azt utána külföldön adják el? HA nem veszi meg senki akkor meg az a baja.

Figyelt kérdés

Valamelyik híradóban nyilatkozta pár hete egy termesztő.


HA nem veszik az tényleg baj, de ha valaki megveszi a dinnyémet az engem már nem érdekel, hogy mit csinál vele. Felőlem földnek is vághatja. A termeszezőnek nem az a lényeg, hogy fizessenek neki?


2011. júl. 27. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Én azon röhögtem tavaly vagy előtte amikor vitték a teszkó elé a dinnyéket és ott kidobálták őket, mert hogy túl olcsón tudják csak árulni.
2011. júl. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
A proli földművesek márcsak ilyenek. Már régen automata robotokkal kéne műveltetni a főődeket, csak akkor meg háborogna a sok paraszt, hogy "eeveszi a munkáát! aztat el!"
2011. júl. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Én azon röhögtem tavaly vagy előtte amikor vitték a teszkó elé a dinnyéket és ott kidobálták őket, mert hogy túl olcsón tudják csak árulni."


Ezen csodálkoztam én is.

Azt kellett volna csinálni, hogy aki leparkol épp a Tescoba egyből odamenni és kezébe adni egy dinnyét, hogy tessék Uram, Hölgyem ez a magáé! Ingyen.

Ezáltal nem vesznek az emberek bent az üzletben, mert már kaptak kint.


Ha már úgy is aszfalthoz csapkodták (tehát hasznuk nem volt rajta) legalább annyit elérhettek volna, hogy a Tescora rárohad pár dinnye.

2011. júl. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Annyi eszük volt ezeknek a dinnyeföldhözvágdosóknak, mint azoknak akik 2006-ban lerombolták fél Budapestet. Nem tetszik nekik valami, azt rombolnak, mint a King Kong. Ennyire futja az agyuknak.
2011. júl. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4 szó "Mert a rohadt Orbán!"
2011. júl. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Melyik Fidesz gyűlésen csípted fel"


Marhára Fideszes lehetek, hogyha a második hozzászólásomban elleneztem a 2006-os anarchista városrombolást. Gondolkozz mielőtt szövegelsz!

2011. júl. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Budaházy és csürhéje nem épp Fideszes...
2011. júl. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A válasz írója 46%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:32


Ott a pont.

2011. júl. 27. 18:43
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

"Én azon röhögtem tavaly vagy előtte amikor vitték a teszkó elé a dinnyéket és ott kidobálták őket, mert hogy túl olcsón tudják csak árulni."


Igen, ez rohadt nagy poén. Remélem te is így csődölsz majd be és döglesz éhen.

2011. júl. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9%
Inkább nem dolgoznak, mint kevesebb pénzért... Az ilyen meg is érdemli.
2011. júl. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!