Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Féltek Gyurcsánytól, hogy...

Féltek Gyurcsánytól, hogy visszajön és újra miniszterelnök lesz?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 17:12
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
55%

Én attól félek, hogy a sok sötét barom újra megszavazza Orbánt, mert "Jajj, ha ő nem vált meg minket, Gyurcsány visszajön, és megesz!!!!" Szerintetek Viktor miért nem záratja be, tisztelt fideszesek. 1)fél, hogy egy utánanézés során esetleg róla is kiderül, hogy nem maszületett bárány 2)remek mumus, akivel a birkákat lehet ijesztgetni.

mellesleg NEM vagyok zsidó/emeszpés/cigány/skinhead/turbómagyar/hazaáruló/komcsi...

2011. júl. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
A számok nem hazudnak!
2011. júl. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Én ebben az országban már semmin sem lepődök meg..,azon se ha Gyurcsány lenne újra a miniszterelnök...,"megérdemelné" az ország,ha ez valóban megtörténne...
2011. júl. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 Sz1u ***** válasza:

19:02 Sir Butcher!


Nem fogják felfogni, mert a gyűlölet köde sokkal masszívabb az éltető fénynél...


Kérdező!


Nem félek! De nem hiszem, hogy újra miniszterelnök lesz...

2011. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
a Fidesz 176 pontja: fidesz176pont.mlap.hu/
2011. júl. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!