Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol tudom beperelni a magyar...

Hol tudom beperelni a magyar államot?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 12:46
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

A patikában cseszdmeg!

te barom...

2011. júl. 22. 14:26
 12/16 anonim ***** válasza:

A Jobbik a SzDSz utódja?

Bocsi,ezen röhögtem egy jót.

Ha arra sem méltattad magad,hogy elmenj x-elni,akkor ne háborogj,hogy elvették!

Így jártál,és így fog járni mindenki.Én nem rájuk xeltem,mégse hisztizek,hogy kevebb a fizetésem,meg isten tudja mi!

El kellett volna menni xelni,és akkor érthetőbb lenne,hogy háborogsz!

Neked akkor mindegy volt,hogy ki lesz,akkor most miért nem mindegy,hogy mit csinál???

2011. júl. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

juj de okos vagy

igen a jobbik utódja az szdsz nek, röhöghetsz, de nyisd ki a szemed.

majd ha éhen halsz akkor röhögcsélj

2011. júl. 27. 09:15
 14/16 anonim válasza:
Nem vettétek még észre, hogy mindig éppen azt utáljátok aki éppen hatalomon van, most lejáratja magát a fidesz is és valószínűleg utána a Jobbik vagy mdf stb. leesz utána ez mindig így lesz, akárkire is szavaztok biztos a szavazásnál xy-lesz a király, és amikór ők nyernek akkor meg Ők lesznek a lopósok meg a parasztkák!!!!
2011. aug. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A Jobbik nem a SZDSZ utódja!Az az LMP!De nem baj,ha a SZDSZ utóda,mert itt amíg SZDSZ-es polgármester volt,sokkal jobb volt,mint mióta Fideszes van.

Majd kérek a nagy független kérdezőtől kaját,ha már majdnem éhenhaltam csak azért,mert Jobbik szimpatizáns vagyok...

2011. aug. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azóta beperelted a Magyar Államot?
2016. febr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!