Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mások hogyan bírják még?...

Mások hogyan bírják még? Minden nap zaklatott vagyok, mert félek, hogy ebből államcsőd lesz és nem tudok mit tenni.

Figyelt kérdés
Nem tudok megszabadulni a 63e Ft-os autó részlettől, mert ahhoz egy milliót be kellene fizetnem, amihez újabb hitelt kellene felvennem. Nem tudom eladni a házat, mert nem jelentkezik rá senki. A folyószámlánk mínuszban van rendesen, mi lesz, ha elfogy a keret? És a megszorítások mindenkit érinteni fognak..Sosem voltam depressziós, de most nem látom a kiutat. Fiatal vagyok, muszáj volt hitelt felvennem, hogy családot tudjak alapítani, munkából sosem jött volna össze annyi pénzem, ne mondja senki, hogy nem kellett volna túlzásba esnem, mikor felvettük a hiteleket. Nem keresünk túl keveset az átlaghoz képest, egy hónapban 300e Ft jön össze úgy, hogy két gyerekkel vagyok itthon. Mások hogyan bírnak ezzel megbírkózni?
2009. márc. 31. 13:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz államcsőd, pont ezért vettük fel az IMF hitelt.
2009. ápr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A devizahitel kockázata...

Mindenki rosszul viseli a jelenlegi helyzetet.

Nekünk az eladott házunk utáni pénz van a bankba és az összes megtakarítás. Idén építkezünk és lehet, hogy kirúgják a szocpolt alólunk és nem vállaljuk túl magunkat. Nem veszünk fel hitelt, ha nem lesz támogatott hitel.

Kisebb ház lesz amit kibővítünk majd és marad megtakarítás is, hitel nélkül ha lesz annyi hozzáépítjük a 3 szobát és a nagy fürdőt.

Mi is gondolkodtunk egy használt házon, de a deizahiteltöl féltünk. Néhány hónap mulva borult a bili. Amit mi elrontottunk, hogy nem raktuk át a pénzünket devizába, amikor tök erős volt a forint. Amit semmi nem is indokolt, hogy erős legyen.

2009. ápr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!