Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek alkotnak új...

Szerintetek alkotnak új törvényt erről? (lent! )

Figyelt kérdés
Szerintetek 10-12 év múlva meg fogják másítani a törvényt, hogy Magyarországon is lehessenek női vonulós tűzoltók? Hogyan lehetne ezt elérni? És ha nem lesz ilyen, hallottam olyat, hogy van egy nő, Budapesten, aki vonul egy valami különleges engedéllyel. Olyat hogy lehet elérni, hogy kapjak? Nagyon elszánt vagyok, de itt szeretnék maradni Mo-on, ez minden vágyam, tudom, kemény munka, de akkor is!! Köszönöm szépen az értelmes válaszokat!!
2011. júl. 2. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom, de pl rendőrnek katonának simán elmehetsz nőként is.
2011. júl. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem már most is lehet ilyet, ha meg nem, akkor írsz az ombudsmannak / feministáknak és a patália következtében egyből engedélyezni fogják.
2011. júl. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából még a katonára is gondoltam, de nekem elsősorban csak a tűzoltó, és ha minden kötél szakad, csak akkor jöhet szóba a katona!!! Nagyon-nagyon elszánt vagyok. De ezt a levélírást hogy kezdjem meg, mert én még csak 14 éves vagyok és hát nem igazán tudom, hogy mit tehetnék én. Köszönöm az eddigi válaszokat és jöhetnek még!!!
2011. júl. 2. 21:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem előbb utóbb meg fogják változtatni, mert egy baromság ezt törvényileg szabályozni, ugyanakkor nem tudom, mennyire jó ilyen munka egy nőnek... De ha Te nagyon akarod akkor hajrá. Viszont jobban jársz, ha kimész külföldre, jelenleg itt a tűzoltók amúgy sem keresnek valami jól, ahhoz képest, hogy kemény... Persze addig ez is javulhat.:)
2011. júl. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!