Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz, hogy végre őrizetb...

Mit szólsz, hogy végre őrizetbe vették Szilvássy Györgyöt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 19:13
1 2 3 4 5
 21/50 tetro ***** válasza:
62%

én épp kinn voltam egy kamerával a kezemben a tömegben. két emlékem van, ami igazán durva. az egyik hogy a mellettem álló zöld mellényes fotóst kb öt méterrel dobja épp nyakon egy félbe tört üveggel egy szabadságharcos. nem lett komoly baja, de megijedt a vértől. megtorpant, ketten azonnal neki rontottak, és a másfél milliós fényképezőjét vele együtt rugdosták szét.

a másik meg mikor az egyik rendőrt úgy meglőtték egy diónyi anyacsavarral egy vadászcsúzliból hogy a társainak kellett a kisbuszhoz kísérnie.

nekem ezek az első emlékeim. meg hogy lángolnak a kukák, össze van törve az egész belváros, és én meg filmezek értetlenül, mert valójában nem világos, hogy ez a rengeteg fradi sálas meg turul madaras szabadságharcos miért is küzd

2011. júl. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 tetro ***** válasza:
70%
ami viszont tény, hogy amit ahogy most a fidesz művel az orwelli.
2011. júl. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
48%

akkor lenne orwelli, ha te ezt már nem írhatnád le.


de inkább nem vitázom, mert úgyis csak lepontoznak.

2011. júl. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 tetro ***** válasza:
36%
hát pontosan... akkor lenne az, ha én ezt nem írhatnám. hmm, miről is szól az új médiatörvény? milyen eljárás is indult most néhány kommentelő ellen akik schmitt pált alkalmatlannak tartják? miért is korlátozzák a legnagyobb itthoni site-ok a kommentelési lehetőségeket? alakul ez...
2011. júl. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:

miért is korlátozzák a legnagyobb itthoni site-ok a kommentelési lehetőségeket? alakul ez...


Én még nem hallotam erről úgyhogy kérlek szépen valótlan dolgokat ne állítsál ha pedig mégis akkor van rá ok hogy megtiltsák.

2011. júl. 2. 21:03
 26/50 anonim ***** válasza:
61%

a gyakorikérdéseken is van moderátor


ennek ellenére ezt is leírhattad.


"miért is korlátozzák a legnagyobb itthoni site-ok a kommentelési lehetőségeket? alakul ez..."


miben korlátozzák és hol, melyik oldalakon?


ja és egyébként az talán nem akkora baj, hogy nem lehet csak úgy krvaanyázni az oldalakon.


Persze magát a szabályzást én sem tartom túl jónak, mert ez megint ilyen " gumiszabály" amit sok mindenre rá lehet húzni.


De a Szilvássy nagyon jó helyen van a sitten, ez tény. nem fogok sírni miatta, ha lesittelik.

2011. júl. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
90%

"miben korlátozzák és hol, melyik oldalakon?"

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. júl. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:

"miben korlátozzák és hol, melyik oldalakon?"

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Helyes!


Ebben mi a probléma?

2011. júl. 2. 21:21
 29/50 tetro ***** válasza:
11%
látjátok a felettem lévő linkeket ti is? :)
2011. júl. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
24%
Teljesen normális, hogy az agyament szabadosságot korlátozni kell, a liberális Magyarország az anarchiához hasonlított, ennek bizony véget kell vetni. Az itteni liberálisok keverik az anarchia és a szabadság fogalmát.
2011. júl. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!