Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Turáni Unió? Mivel jobb...

Turáni Unió? Mivel jobb gazdasági szempontból, hogy "rokon népekkel" szövetkezünk?

Figyelt kérdés

[link]



Egyáltalán: akarnak-e velünk szövetkezni vagy csak mi akarjuk (Jobbik akarja)


2011. júl. 1. 16:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Aha. Tehát a 10 milliós népességű, Magyarország ugráltatná ,,Töröko., Kazahsztán, Tadzsikisztán, Türkmenisztán stb." -országokat?


Törökország lakossága 71 millió fő.

A török hadsereg valamivel népesebb, ütőképesebb mint a magyar

Bár az egy főre jutó GDP nemn túl magas, a török gazdaság igencsak jobb mutatókkal rendelkezik mint a magyar.


Türkmenisztán, elég jól megvan földgáz eladásból.


Eléggé szürreális kép, amint őket mi ugráltatjuk...

2011. júl. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

"ztán átcsoszog ide és gőzerővel provokál - vagy legalábbis megpróbálja"


Azért, mert bohócoknak tartom a Jobbikot, már utálok mindent ami nemzeti?

Tehát csak az lehet nemzeti, aki a Jobbikot támogatja vagy dicsőíti. Vaslogika....


Ez miért provokáció? Én csak elmondtam a véleményemet, továbbá kérdéseket tettem fel annak, aki írta , hogy mi uralkodnánk bárki felett is. Mi alapján gondolja ezt stb.



"nem, mintha nem tudnád, de azért leírom: igen, ők akarnának velünk szövetkezni"


Bizonyíték? Mert anélkül csak lejáratod magad...

Továbbá ez a turáni elmélet sem túl megalapozott...

2011. júl. 1. 17:35
 13/24 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 17:34


na, ilyesmire gondoltam én is...


Ezek tényleg ilyen idióták és el is hiszik amit mondanak?

2011. júl. 1. 17:36
 14/24 anonim ***** válasza:

16:42

"...igen, ők akarnának velünk szövetkezni"


Ki és mi ellen? :))))

2011. júl. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nem Unióban kéne gondolkozni végre, hanem az ország érdekeit szem előtt tartva kormányozni.
2011. júl. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Aztakibebaszottqvaélet ennyi fogyatékost gecc,...tisztelet a kivételnek.

Magyarország mint nagyhatalom:D

Max ha Lichtensteinel meg Andorrával szövetkezünk, de akkor is csak a szövetségen belül lennénk mi az erősek.


Kazahsztán is ötször befolyásosabb lenne (kőolaj stb...) nem hogy Törökország.


De azért jót derültem rajtatok srácok:)

2011. júl. 2. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Kőolaj stb. ? Stb.? Igen, folytasd!


Szinte minden másban Magyarország kenterbe veri a többi turáni államot. Szóval Magyarország mint nagyhatalom, igen. A szemétdombon a kakas uralkodik.

2011. júl. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
66%
Ha ezek a "turáni" országok összefognának, miért vennék bele egyáltalán Magyarországot? Ugyanis a tízmillió lakosú és nyugati keresztény kultúrájú Magyarországnak az égvilágon semmi köze a többi országhoz, nem értem, miért rendelnék magukat alá egy náluk kisebb és hozzájuk szinte teljesen idegen országnak.
2011. júl. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Vegyük fel a muzulmán hitet.
2011. júl. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
53%

A komment megírásának időpontja: 07-01 17:35


valszeg majd te mondod meg nekem, hogy a turáni elmélet megalapozott-e vagy nem, meg hogy ők hogyan viszonyulnak hozzánk


az elmúlt hetekben, hónapokban, legalább 30-40, ha nem több török-kazah-azerbajdzsáni, stb. emberrel találkoztam, akiknek nagy többsége nemre, korra való tekintet nélkül amint megtudta, hogy magyarok vagyok majdnem a nyakamba ugrott


szerinted ezek után mennyi a relevanciája a nyomorult, ostoba, tudatlan, buta, aljas, retardált ún. "magyar" tudományos akadémia véleményének finnugor okádék terén? btw, a finnektől tudom, hogy ma úgy kezdik érettségin a nyelvtörténeti tételt, hogy "pár évvel ezelőtti az a, mára bizonyítottan hamis nézet állt fenn, hogy a magyarokkal vagyunk nyelvrokonságban, rokonság nincs, de barátság van" és folytatják azzal, amivel nekünk is kell.


másképpen mondva: szerinted, ha az egész világ szakad a röhögéstől a MTA álláspontján turáni meg finnugor ügyben, akkor én hol nem fo*om le hihetetlen magasról azt, hogy ők mit gondolnak (és ezáltal te mit gondolsz) a turáni elmélet bizonyítottságáról?


btw, szerencsére csak Mo-n hajkurásszák az emberek az ilyen ökörségeket, mint: bizonyítás, szakértők, stb. :D


nekem nem kell senkinek semmilyen bizonyítéka (noha van számos és nem, nem fogok neked keresni) azok után, hogy a törökök, kazahok, stb. testvérüknek tekintenek


odahaza nagyot fog koppanni pár ember idővel :)

2011. júl. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!