Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Turáni Unió? Mivel jobb...

Turáni Unió? Mivel jobb gazdasági szempontból, hogy "rokon népekkel" szövetkezünk?

Figyelt kérdés

[link]



Egyáltalán: akarnak-e velünk szövetkezni vagy csak mi akarjuk (Jobbik akarja)


2011. júl. 1. 16:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
53%
Az EU-ban mi valóban szemétlerakó hely vagyunk, egy esetleges TU-ban viszont mi lennénk azok, akik uralkodnánk a többiek fölött.
2011. júl. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Az a többieknek miért lenne jó?


Ki az a hülye, aki ebbe belemenne?

Rokonnép amit le kell igázni....


nagyon okos gyerekekből áll ez a Jobbik is

2011. júl. 1. 16:10
 3/24 anonim ***** válasza:
53%
Természetesen nem azzal reklámoznánk, ami valójában (hogy a nagy hal megeszi a kicsit), hanem szövetségként, egymás segítése érdekében. Így reklámozza magát az EU is, de ha valaki kicsit elgondolkodik, rájön: az EU csak a nagyhatalmaknak jó. A TU esetében mi lennénk ez a nagyhatalom.
2011. júl. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

jelen helyzetet elnézve ez kissé ironikusnak tűnik...

egyébként mire alapozod, hogy akkor mi lennénk a "janik"?

Hogyan lenne ez fenntartható?


álomvilágban élnek a Jobbikosok, ez nem vitás....

2011. júl. 1. 16:18
 5/24 anonim ***** válasza:
32%
Arra alapozom a "janiságunkat", hogy valamennyi ún. turáni nép állama (Töröko., Kazahsztán, Tadzsikisztán, Türkmenisztán stb.) még rosszabb gazdasági mutatókkal rendelkezik, mint mi. Ezért ők úgy ugrálnának, ahogy mi fütyülünk, rabszolgáink lehetnének. Ez nem álomvilág, most az EU is rabszolgának vett fel minket (és még sok kis országot).
2011. júl. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Mármint nem most, hanem anno, amikor beléptünk. Azóta szemétlerakó hely vagyunk és rabszolgák. (ld. a legutóbbi ausztriai kivándorlásokat)
2011. júl. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Én nem akarok rabszlgákat.

nem hiszem, hogy Töröko. rabszolga akar lenni.


ha jól emlékszem az Oszmán Birodalom alatt is mi húztukl a rövidebbet.



Te meg valami szánalmas irányításmániában szenvedsz.


Lett volna rá lehetőség, hogy elkerüljük a szemétlerakó szerepét, de ahhoz más politikusok kellettek volna...

2011. júl. 1. 16:27
 8/24 A kérdező kommentje:

ja és nem kötelező rabszolgák lenni...


Mindenki felelős a maga sorsáért. Én sem vagyok rabszolga.

de gondolom mindjárt elmagyarázod nekem, hogy mégis...

2011. júl. 1. 16:27
 9/24 anonim ***** válasza:
A "rabszolga" alatt azt értem, hogy nyugaton keletiekkel csináltatják a piszkos munkát, mert tudják, hogy még ezért a melóért is többet keres, mint a saját hazájában, Keleten. Látszólag ez mindenkinek jó üzlet, csak épp a gazdaságunk fog beleroskadni.
2011. júl. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

kérdező!


jól fizet ez a munka?


ugyanis valahogy életszerűtlennek tartom, hogy valaki, aki utál-gyűlöl mindent, ami nemzeti, feltéved a kurucra, talál egy cikket, amiben a Jobbikra hivatkoznak, aztán átcsoszog ide és gőzerővel provokál - vagy legalábbis megpróbálja


nem, mintha nem tudnád, de azért leírom: igen, ők akarnának velünk szövetkezni

2011. júl. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!