Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen jók a magyar kilátások,...

Milyen jók a magyar kilátások, ha már a kínaiak is inkább hazaköltöznek?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 30. 09:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ma 10:21


Lemaradtam valamiről?

2011. jún. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Miért mennének vissza a cigányok? Nem frissen jöttek el onnan, már legalább 600-800 éve vándorolnak/tak."


A cigányok problémás része - akiket maguk is inkább oláhcigánynak neveznek - közel sem 600 éve van itt, legfeljebb 200. Persze ez sok mindenen nem változtat, illetve te is azt írod "onnan", tehát nem mondtad, hogy annyi ideje vannak itt, de mégis gondoltam pontosítsunk, még mielőtt valaki félreértené.


Főleg, hogy sok takony oláhcigány és liberális tudatlan burokban született véresszájú elmebeteg, úgy mondja a 600 évet, mintha attól több jogosultsága lenne a cigánynak erőszakosan viselkednie ebben az országban.

2011. jún. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az oláhcigányok legnagyobb részét a 60-asévekben "kaptuk" nagy orosz testvéreintől.

A "magyar" cigányokkal nincs semmi baj,azok dolgoztak előtte is. Azokkal van gond akik 500 éve nem dolgoztak,se a SZU-ban,se utána itt

2011. jún. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

tegnap 19:25-ös: na! Hülyeségeket itt csak én írhatok.


A cigányok nagy részével nem az a gond, hogy "a vérében van" a nem dolgozás, mert amíg a hagyományos foglalkozásaik értéket jelentettek, nagyon is dolgoztak. Persze régen is voltak olyanok, akik inkább útonállóskodtak, de hát melyik nép közt nincs...


A másik dolog a rasszizmus. Főleg a bűnöző, huligánkodó cigány nem nézi embernek a nem cigányt (tehát pl. a fehéret), és ezenképp bánik el vele.


Ezekért nyilvánvalóan őket is terheli a felelősség, de bizonyos mértékben azért minket is: nem fordítottunk (és ma sem fordítunk) kellő figyelmet arra, hogy megkutassuk ezt a rasszizmust, közismertté tegyük, és oktatással-neveléssel tegyünk ellene.


Egyébként csodálatos ember a cigány. Ha egyszer befogad, tűzbe megy érted. Nekem van ilyen cigány barátom.

2011. júl. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

HKHV mozgalom!!!

igen nekem is van normális cigány haverom! de 100 cigányból jó ha 1 tisztességes! És sztem sokan dolgoznak olyat (Magyarok) amit utálnak mégis csinálják és nem lopnak csalnak hazudnak ölnek mint a cigók 99%-a! És sztem nekünk polgároknak igenis jogunk van eldönteni hogy milyen befogadott népcsoporttal akarunk 1 országban élni! Én nem vagyok hajlandó és valószínű hogy a Magyarok 90%-a se! Ezért tart itt az ország feleslegesen dobunk ki pénzt az ablakon ezekre.. Ezért fogok én a JOBBIKRA szavazni!! RENDET AKAROK!!!!!

2011. júl. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!