Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ilyen undorítóan nemzetellenes...

Ilyen undorítóan nemzetellenes a baloldal? Hogy lehet nemzeti jelképünket lenácizni?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 29. 09:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
46%

"Nekem is van Árpád-sávos zászlóm akkor én most biztos ki akarok irtani minden cigányt, zsidót és pirézt és fel akarom akasztatni a baloldali magyarok. Azért elég már a hülyeségből. Igen az úgymond nemzetiek közt rengeteg kretén van akik nem értenek a történelemhez és csak azt skandálják amit egyesek a szájukba adnak ez tény. "

Figyu, ha rózsaszín pólót húzok, cicanacit, és szivárványszínű pólót, akkor ne kérjem már ki magamnak, ha bu.zinak néznek... Hangoztathatod, hogy te nem vagy szélsőséges, de amíg a többség az, addig ne csodálkozz, hogy téged is annak néznek...

2011. jún. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
75%

A jelképeknek minden időszakhoz tartozó aktuális jelentésük van.

Egyébként itt nem messze a hegyen van Magyarország legnagyobb Turulmadara és mindig jó érzéssel nézegetem.

Mire gondolsz ha a ház udvarán nemzeti szín lobogó leng a szélben ? Ugye nem azt, hogy MSZP-s otthona.

Ha régen, kokárdát láttál valakinek a mellkasán nem arra gondoltál, hogy ez biztos Fideszes hanem természetesnek vetted hisz Magyar az illető.

A jelképekbe minden kor belemagyarázza a maga sajátosságait. Sajnos....


Ökörköri

2011. jún. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%
Ők kozmopoliták.
2011. jún. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!