Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elvis Presley mivel érdemelte...

Elvis Presley mivel érdemelte ki azt, hogy Budapest díszpolgára legyen?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Biztos valami fideszes kiskirály bele van b uzulva a zenéjébe és ki kellett elégíteni nagyságos igényeit a kis szentemnek...
2011. jún. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
56 leverése után az amerikai segélyszervezetek gyűjtöttek a magyarok javára. Tallós szerint Elvis egy koncertjén felhívta erre a hallgatói figyelmét. Ő ugyan nem küldte el a koncert bevételét,de nagy tett volt,hogy buzdította a többieket.
2011. jún. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem koncerten volt, hanem az Ed Sullivan Show-ban, amúgy így van, buzdította a népet, hogy küldjenek segélycsomagokat a magyaroknak. Amúgy meg Tarlós tényleg nagy Elvis fan.
2011. jún. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Pongrátz Gergely ennél picit többet tett, ő bezzeg nem kap semmit.

Jha, hogy ha ő élne, nem a Fideszre szavazna? Hát, szerintem Elvis se :)

2011. jún. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bumbi02 ***** válasza:
95%
igazából egy korabeli propaganda fogásról van szó, mikor Elvis ezt a segélyt kérte nekünk.. Mondta neki a menedzser hogy jó lenne ha ezt megemlitené, azt ennyi. Szerintem. Persze ettől függetlenül nagyon jól jöhetett azoknak akikhez eljutottak. De ha annyira szivén viselte volna, akkor nem egyszeri felszólalásról lett volna szó.
2011. jún. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

híradót láttad kérdező?

ha a forradalomkor nem énekli el azt a dalt főműsoridőben akkor senki nem küldött volna segélyeket ide amerikából és megkockáztatom, kevesebb embert fogadtak volna amerikában

mert lehet, hogy a nyugat nem segített nekünk 56-ban katonailag, de tudod, hogy mennyi magyar menekültet fogadtak Svájcban, Usában, NSZK-ban stb? -milliókat

ezt némiképp Elvisnek is köszönhetjük


USÁban ma tudnak 56-ról és úgy érzik, hogy mindent megtettek a magyarokért azzal, hogy szinte korlátozás nélkül fogadták őket

2011. jún. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát látod ezt én sem tudom,pedig csíptem Elvist.
2011. jún. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!