Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért választja ennyi kínai...

Miért választja ennyi kínai új otthonának Magyarországot?

Figyelt kérdés
Nem számítunk egy fejlett országnak, főleg itt Európán belül, ráadásul a nyelvünk is nehéz, és a magyar nem egy túl toleráns nemzet...
2011. jún. 17. 12:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
mert Kínában sokkal rosszabb az életkörülmény, dacára hogy magasabb a GDP-je Kínának.
2011. jún. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
El tudja adni a pocsék áruját, tönkre tudja tenni a magyar ipart, szülhet annyi gyereket, amennyit akar, még fizetnek is neki érte...... Miért ne jönne?
2011. jún. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

"Azért mert Qurcsány Fletó a szemkilövető vajda eladta az országot Kínának,"

Ők is. De a fiodesz is elég erősen tárgyal a kínaiakkal. (PL repülő)

2011. jún. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Csehországhoz képest nincs is itt sok kínai, csak mi nem vagyunk a külföldiekhez hozzászokva.
2011. jún. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

2. válaszoló.

Jó nagy barom vagy.Ha nem lennének kínai piacok ahol ruhát és sok mást megtudsz venni akkor hogy élnél?Meztelenül járnál?Aki havi összesen mondjuk 200 ezret keres és van 2 gyereke,felesége nem hiszem hogy eltudnának menni az árkádba,mamutba és egyéb helyekre ahol egy poló 6000Ft.

Illetve miért gagyi a kinai neked?Ha nem tudsz választani pancser vagy.Én vettem nem 1 nem 2 kínai cipőt és érdekes mind tovább birta a strapát mint a 20.000Ftos niki vagy adidas cipö

2011. jún. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Illetve miért gagyi a kinai neked?Ha nem tudsz választani pancser vagy.Én vettem nem 1 nem 2 kínai cipőt és érdekes mind tovább birta a strapát mint a 20.000Ftos niki vagy adidas cipö"


És tudná, hogy a márkás ruhát hol gyártják.

2011. jún. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló.

Hát jah azokat is mind kinában gyártják

2011. jún. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Engem addig nem zavar valakinek a származása amíg be tud illeszkedni az adott társadalomba. Ami annyit tesz hogy ne csináljon az adott ország szokásaihoz képest felháborító dolgokat(pl. ne vágjon a panel előtt kecskét), illetve beszélje az adott nyelvet.
2011. jún. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Mert le se sz*rják a hatóságok, hogy illegális bevándorlók, büntetlenül lophatnak, eladhatják a silány árucikkeiket - mindezt a mi kárunkra.
2011. jún. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

"Miért választja ennyi kínai új otthonának Magyarországot?"


Mert a képzett emberek menekülnek Kínából. Egy nagyon-nagyon kis részük Magyarországra jön. Magyarország Kínához képest egyértelműen nyugat.


"Nem számítunk egy fejlett országnak"


Ezt rosszul tudod.


"a nyelvünk is nehéz"


A kínai könnyű?


"a magyar nem egy túl toleráns nemzet"


Ezt is rosszul tudod. Utoljára mikor vertek bevándorlókat skinheadek Magyarországon? Németországban vagy Franciaországban ez rendszeresen előfordul.

2011. jún. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!