Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz alkotmánybíró-jelöltek....

Fidesz alkotmánybíró-jelöltek. Ki a kedvencetek?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 9. 14:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és még egy kérdés. Szerintetek nekem kéne elnézést kérnem attól, akinek azt mondtam, h a fidesz csak azért bővíti az AB létszámát, hogy növelje a pártkatonáinak arányát, vagy inkább neki, amiért ezért le "mocskos kommunistázott"?
2011. jún. 9. 14:26
 2/7 anonim ***** válasza:
Kedvencem a Balsai! Törvénymódosítást nyújtott be, hogy legyen hely a számára!
2011. jún. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg is lepődtem volna, ha nem fideszes kötődésűek, viszont úgy látom szakmabeliek, szóval nekem semmi bajom.
2011. jún. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Mutass már nekem - bárhol a világon - egy olyan pártot, aki ha kormányra kerül az ellenzék embereit ülteti bárhova is ha egyszer ültetheti a sajátjait.
2011. jún. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel.Az AB működésének pedig jót fog tenni öt új emer és egy esetleges szemléletváltás.Állandóan elméleti emberek jelentették a többséget, és mindig a jogbiztonságot részesítették előnyben az igazságossággal szemben.Meg lett a következménye.Első nagyobb ítéletük közt nókizárták a reprivatizávió lehetőségét, amivel orgazdává tették az államot.

Remélem az, hogy egy új éra jön, az valóban szemléletváltást fog jelenteni.Egyébként a fentiek között csak Szívóst ismerem, a legjobbakat gondolom róla.

2011. jún. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Egyébként a fentiek között csak Szívóst ismerem..."


Hol éltél eddig, hogy a Balsait nem ismered?

2011. jún. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindegyikről tudom ki.Szívósnál vizsgáztam és tanított.Nagyon szerettem.

Igazad van, nem egyértelműen fogalmaztam.

2011. jún. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!