Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2006-ban a tüntetők miért az...

2006-ban a tüntetők miért az MTV-t ostromolták meg, miért nem a Parlamentet?

Figyelt kérdés
Hisz ha már csak úgy szimbolikusan elfoglalták a székházat, nem lett volna nagyobb horderejű, ha a Parlamenttel teszik ezt, és akkor még a forradalmukból is lett volna valami?
2011. jún. 1. 21:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
69%

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:14


A rendőrök verték szét a belső berendezést, mivel abból emeltek barikádot. Nézd meg Youtube-on a felvételeket, az MTV-nek vannak arról felvételei, hogy milyen állapotban volt a székház mikor a tüntetőknek sikerült bejutniuk, gyakorlatilag már nem volt mit szétzúzni, mert már szét volt zúzva minden.

2011. jún. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
83%
Utolsónál a pont.
2011. jún. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 tetro ***** válasza:
37%
de hova tűntek a gépek? a rendőrök vitték el őket, vagy a románok?
2011. jún. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Azért a Parlamentet se őrzik annyira, hogy ne lehessen bejutni...
2011. jún. 1. 21:57
 15/21 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező: továbbra sem érted? Mi értelme lett volna nekimenni a Parlamentnek? Bejutnak (bejutunk), ÉS?? Beszámol a TV? ÉS????
2011. jún. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
ez egy olyan kérdés, amit én már akkoriban feltettem magamnak...
2011. jún. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
82%

A Parlamentet?Szétlőtték volna az egész tömeget!Azért az már húzós lett volna,mert ott van a Korona,a koronázás összes ereklyéje,és ezen kívül még sok felbecsülhetetlen érték.

Ezen akkor én is elgondolkodtam,de akkor éles lőszerrel lőttek volna,mint majdnem így is,ha a drága jó "magyar"Fideszen múlik...

Itt egy tüntetés(nem rendvédelmisek felvonulása)el lenne folytva,nem könnygázzal,puskával!

2011. jún. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
86%
2011. jún. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nyilván a székház előtt a rendőrök törték be a többi üzlet kirakatát és borítottak fel autókat.

Tisztában voltam azzal,hogy a rendvédelem eltorlaszolta az ajtókat.

Már lassan kezdek egyetérteni Orbánnal.

Éles tölténnyel kellett volna odalőni.

2011. jún. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A fineszes szervezőknek több eszük volt és nem a saját munkahelyük ellen lázították a tömeget. Akkor még V. atyánk sem akart forradalmat. Előkészítésnek szánta, de túl komolyra sikerült. És ha bele gondolsz, akkor sem ítélték el a csőcselék részét, és most, hogy hatalomra kerültek, keresik a felelősöket. Mivel kétharmaduk van így saját magukat kihagyják belőle.

Csak a disznóság "körbejár"!

2011. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!