Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek 4 év múlva tud...

Szerintetek 4 év múlva tud nyerni a Jobbik? Többit lennt.

Figyelt kérdés

Bár a 18-30 közöttiek nagy része a Jobbikor támogatja, de többször bebizonyosodott hogy sajnos nem a fiataloknak akarnak ugymond kedvezni a pártok hanem a nyugdijasoknak. Mert hát ugye velük lehet választást nyerni!?

Még azt is irjátok le hogy ha most holnap lenne a választás melyik pártra választanátok? Láttuk hogy szerepelt a FIDESZ 1 év alatt...


2011. máj. 29. 21:56
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
22%

Mivel fogyunk, természetes hogy az idősebbek többen vannak. Szerintem a Jobbik amúgy is bohóckodás, a FIDESZ meg sokmindent tehetett 1 év alatt. (Persze itt is mennek a hülyeségek, átnevezések, közvéleménykutatás 16 éves kortól...)

Én a Kétfarkú kutyákra szavazok, mert ők nem ígérnek mást mint amit megtesznek.

2011. máj. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
74%
nyugi, majd jön az mszp... az emberek gyorsan felejtenek, a gyűlöletpropaganda meg hat.
2011. máj. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
49%

"Bár a 18-30 közöttiek nagy része a Jobbikor támogatja"


Forrás?

mert az nem forrás,hogy a te köreidben így van...


amúgy lehet itt bármi.

2011. máj. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
29%

Ha a 18-30 év közöttiek nagy része a Jobbikot támogatná, akkor nem úgy szerepeltek volna a választásokon, ahogy... Nincsen annyi nyugdíjas, mint te hiszed :P


Amúgy meg esélye nincs a Jobbiknak. Ahogy korábban írták, nem tudnak túllépni azon, hogy cigányoznak, libsiznek, populista, demagóg szövegeket nyomassanak.

2011. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
57%
Azt nem tudom tudnak -e nyerni, mert a jelenlegi monetáris politikai rendszernek nem érdeke, sőt épp az érdekei ellen való ezért foggal körömmel próbálják ezt megakadályozni, hiszen ha a Jobbik kormányra kerülne beköszöntene a jólét és a jelenlegi profitorientált hatalmak elesnének minden bevételüktől.
2011. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
21%

>> 4 év múlva tud nyerni a Jobbik?

Nem tud. Aki nem zsidó, homokos, cigány vagy belügyis - azt a megmaradt keveset olcsó sörrel és kolbásszal "kenyerezték le"

2011. máj. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
80%
Az esély mindenre megvan, így a Jobbik győzelmére is. Azt viszont saját környezetemben (is) tapasztalom, hogy az emberek tényleg kiábrándultak a Fideszből. A hét elején voltam egy Fidesz fórumon, ahol 34(!) érdeklődő volt, holott tavaly a szintén Fideszes polgármesterünk 710 szavazatot kapott...
2011. máj. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
36%
Komolytalan társaság. Szerintem a következő választáson örülhetnek, ha ugyanennyi százalékot összeszednek.
2011. máj. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
61%
Egyébként holnap is a Jobbikra szavaznék, ahogyan azt tavaly is tettem.
2011. máj. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
73%
És mit számít hányan vannak a fórumon? Nyilván nem fog mind a három millió fidesz szavazó fórumokra meg nagygyűlésekre járni, csak a keménymag.
2011. máj. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!