Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért állnak ennyien ki a...

Miért állnak ennyien ki a Fidesz mellett?

Figyelt kérdés
Annyira idegesítő,hogy a buszon képesek azért veszekedni az emberek,mert az egyik Jobbikos a másik fideszes a 3.-nak a töke ki van a politikával.Én teljesen megértem azt aki fölháborodik azon,hogy valaki képes ma kiállni a fidesz mellett.Azt is megértem akinek már a töki ki van az egész politikával.Csak azt nem értem,hogy ki az aki még mindig hisz ennek? Vajon ezek már vallási követőké váltak vagy mi?
2011. máj. 28. 00:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

"Vajon ezek már vallási követőké váltak vagy mi?"


Nem. Kezdettől fogva azok. Zsidesz/Fityisz nem is létezik, csak a Viktátor és az ő személyi kultuszára épülő szektája - és ezt az utóbbit is el kellett nevezni valahogy, ha már egyszer van. Hát elnevezték Fidesznek, csak úgy poénból.


De ha teszem azt Viktátort holnap elütné a villamos, az egész Fityisz úgy omlana össze, mint a kártyavár... Aztán talán Kósa építene valami értelmesebbet a romokból, ha Lázár Jani meg nem fúrja menet közben.

2011. máj. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden pártnak vannak olyan tagjai,szimpatizánsai akik valláspótlóként tekintenek a politikára és hajlamosak fanatikusaivá válni kedvenc pártjuknak.


Általában ezek kevésbé művelt emberek,akiknek a politikára való rálátásuk nagyon felületes.A politikában nem látnak mást mint a jó és rossz kűzdelmét,ahol ők állnak a jó oldalon,mindenki más pedig a rosszon.


Mielőtt elkezdene vki jobbikozni,le kell szögezni hogy a fideszesek és maszoposok között is a "kemény magban" legalább ugyanannyi fanatikust lehet találni mint a jobbikosok között.Csak ellentétben a jobbikosokkal,ők nem a neten hallatják a hangjukat,hanem a sarki közértben,buszon vagy épp fogadásokon,összejöveteleken.


20/F

2011. máj. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%

Nem volt kedvem elolvasni már a kieg. szöveget ne haragudj


De tömören annyi hogy a nyugdíjasok miatt tartunk itt, nekünk fiatalabbaknak kell eltűrni azt hogy a S*ggfej orbánt választották meg


Ahhoz hogy bombabiztos csődöt érjen el a kormány, 1 deka szavazatot nem kéne adni senkire

A nyugdíjasokat lefenyíteni ha szavaznak megjárják, és ezzel el lenne intézve


Nálunk a családban elvből le*szarják közel 10éve a kormányt, annyira nem mutatnak fel semmit


A polgármesterek is hulladékok, Miskolcon lakom, meglehet nézni mit csináltak a fél várossal felvan szedve a járda fákat vágnak ki

Cigányok dolgoznak 150e ft-ért? Azt nem is szakmájuk az egész sín meg hálózat lefektetés?


Ha sikerülne megúsznom a börtön, Orbánt már régen agyonlőttem volna valahol, a családja se járna másképp

2011. máj. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Mert sok az orbánjúgend.
2011. máj. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Azért mert egy jobboldali gyűjtőpárt.
2011. máj. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Azért, mert ők azt látják jónak. Azért, mert szerinted szar a Fidesz, még nem erőszakolhatod rá másokra, hogy ők is azt gondolják. A Szíjjártó Petike is meg a többi párt is hazudik, hogy a saját malmukra hajtsák a vizet. Ha a sok birka meg elkezd veszekedni, hogy melyik a jobb... Az ország gazdasági helyzete és az emberek életszínvonala ellentétben áll. Ahhoz, hogy az egyiken javítsanak a másikból kell elvenni.


Styloo

2011. máj. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Azért,mert a négy jelenlegi parlamenti párt közül a legtöbben még mindig ezt tartják a legkevésbé rossz alternatívának.
2011. máj. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%

Igazságod vagyon ! Manapság divat lepocskondiázni a Kormányt, függetlenül attól, hogy kikből áll.

A sok május elsejei ingyen kolbászon nevelt munkásőr (lásd fenn) nem látja, hogy az ország szégyellni valóan tarthatatlan helyzetén változtatni kötelező és ezt csak a Fidesz ismerte fel és cselekszi meg.

(Egy tradicionális MSZP-szavazó)

2011. máj. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 escrogar ***** válasza:
70%
őszintén, miért is baj az, hogy én például vállaltan Fidesz-szimpatizáns vagyok?
2011. máj. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bunkó a kérdező és bunkó a válaszolók is. Mit akartok? Ismét az öszödi böszmét? Tényleg?
2012. jan. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!