Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Romáknak alanyi jogon járjon...

Romáknak alanyi jogon járjon lakás ha dolgoznak?

Figyelt kérdés
Mi erről a véleményetek, mert szerintem ez nagyon jó ötlet.
2011. máj. 26. 14:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Olyan jó olvasni a válaszokat!:-) Amúgy meg rohadtul felháborít az, hogy mióta végeztem a sulival dolgozom, férje úgy szintén. Van egy babánk és sajnos szülőknél kell laknunk, hogy tudjunk saját házra félre tenni. Ezek meg még suliba se járnak; 11éves koruktól potyogtatják a gyerekeket; nem dolgoznak egy napot sem; meglopnak minket és ráadásul a mi adónkból élnek. És még ők kapnak házat?! Akkor kérdem én: nekem ezek alapján hány ház járna????
2011. máj. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 depp81 ***** válasza:
100%
Igen, ez valóban qrva jó ötlet! De lenne még két javaslatom. Amelyik így sem menne dolgozni, annak az állam ajánljon fel a lakás mellé egy új autót is! Amelyik pedig dolgozna, az a minimum, hogy üssék lovaggá! Nem számít, hogy én magyar fiatalként két éve külföldön dolgozom, alig látom a feleségemet és a gyerekeimet, mindez azért, hogy tudjunk venni egy házat. Sokan vannak még így ezzel, biztos vagyok benne. De alájuk b.sszanak egy lakást csak azért, mert hajlandók azt tenni, amit minden értelmes felnőtt tesz a világban: dolgozni. Nem tudom hova süllyed még Magyarország! Aki ezt támogatja, elmehet a sunyi p.csába!!!
2011. máj. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 gr. Shadow ***** válasza:
100%

15:54

Ha nem vagy familiárisan hiperpigmentált akkor nem jár neked semmi.

Egyébként ha nem is lakás, hanem ház kell nekik akkor csak egy fajtát tudok nekik elképzelni és az a területileg illetékes proszektúra részét képezi hűtőkamra felirattal az ajtaján...

2011. máj. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 tetris ***** válasza:
100%
Shadow! Haláli vagy! A térdemet csapkodtam!
2011. máj. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze, meg ötös BMW, meg minimum 100 mbites széllesávú net, meg takarítónő, meg szamurájkard, meg rambókés. Abban az esetben támogatnám, ha nem itt, hanem mondjuk Szibériában kéne nekik lakást venni, de a vonatjegy csak oda szólna..
2011. máj. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 aligator50 ***** válasza:
100%
hali.velemenyem a kovetkezo!En hatvanas szuletesu vagyok, pontosan tudom hogy mar a kadar korszakba is kaptak nagyon sok lehetoseget ,lakas teren de , es itt a lenyeg,a lakasokat sorra lelaktak ,eltuzeltek mindent ami egheto volt benne es osszetortek, utannautanna mentek sirni hogy nincs penzuk normalis korulmenyeket teremteni .szo szerint lehuztak a tanacshazakat most meg az onkormanyzatokat.Ez meg hadjan de ahova ezek az ember formaju ciganyok oda koltoznekott rovidesen el kezd romlani a kozbiztonsag,a magantulajdon elleni buncselekmenyek elszapoirodnak, es he rajta kapod oket , az eleted is rosszabb esetbe veszejbe kerul de, minimum megrugdosnak es megfenyegetnek hogy elnemerd arulni mert elvagjak a torkod. Ha oda koltoznek a kozeledbe sokan minimum 15-20 fo ,mertezek nem tudnak kissebb letszamba sehovase menni, elakarod adni a hazad , mert errol tesznek nehogy jol erezd magad, az ingatlan arak leesnek mert normalis ember nem koltozik a kozelukbe es majd hogynem el adhatatlanok lsznek, es okozulluk, fog jelent kezni ra vevo a valos ertek negyedeert es orulsz hogy megszabadulsz\ toluk. Na mar most ha panasz kodsz hogy htosagilag lepjenek fel ellenuk baromi nagy szarba kerulsz es a sajat lakasodba fognak megolni. nem beszelve alakokornyezetuk min mum 500 m-es kornyezetebe minden magyar csalad eletet meg nehezitik vala milyen formaba,megverik e gyereket, elveszik a taskajat ,piszkaljak szunetbe, ellopja a vetemenyed, dezsmaljak a gyumolcsosod, es ha meg fenyegeted oket teljesen rad szalnak ejjel nappal zaklatnak.Nem vagyok rasszista ezek tenyek.Kedves miniszter elnokunk pedig nem a magyar embertbroblemajat orvosolja hanem ezeket a retkeket
2011. máj. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg ha ezt bevezetnék, bekenném magamat sz.rral, és én is kérném a lakást.
2011. máj. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 tetris ***** válasza:
100%
Ha alanyi jogon lakást kapnak csak azért mert méltóztatnak dolgozni, akkor én itt, és most kijelentem, hogy családommal együtt elhagyom az országot! Mert én ilyen helyen nem akarok élni!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. máj. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 aligator50 ***** válasza:
100%
hali. Meg valami,Magyarorszagon roma megszolitas jarja mostansag.Magyar Tortenelmunk, elmult sok szaz evebe a romat mindig cigany nak hivtuk,apam ,nagyapam,a dednagyapam, azert mert a politika atkereszteli oket nem fog megvaltozni eggyik se .nagyanyam szokta mondani(isten nyugosztalja)a ciganybol nen lessz szalonna azok mindig csak lopnak,gazembersegen torik a fejuket.Az eltelt ot evtized sajnos minden szavat beigazolta,semmirevalo nepseg.Itt dublinba is csak keregetni tudnak meg auto ablakot mosni a tulaj tiltakozasa ellenere.
2011. máj. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 aligator50 ***** válasza:
100%
hali. az a sok megszoritas amit a fulke forradalmarok ronak a magyar nemzetre az mar egyenesen katasztrofa. Nem veletlenul hadjak ott oly sokan azt a szamomra kadves orszagot.Szeretem a hazam sokszor latom magam elott tereit varosait, de irtozok a gondolattol hogy egyszer majd haza kell mennem ,mert egy ciganyok altal bitorolt Magyarorszagra fogok meg erkezni, lesujto allapotokat fogok latni.
2011. máj. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!