Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok ami most itt...

Mit gondoltok ami most itt folyik ebben az országban?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 23:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%
Leiah te roppant hülye vagy.
2011. máj. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
engem te ne hülyézz oké ha valami nem tetszik irjá máshova
2011. máj. 26. 14:28
 13/14 anonim ***** válasza:

Istenem kérdező, nem is téged hülyéztek le az előbb. -.-


Amúgy mi folyik :


- Politikusok hatalmas pénzeket tudhatnak maguknak

- Emberek 4 műszakban dolgoznak, amiért 70.000-et kapnak, és ebből egyenek, ruházkodjanak és fizessenek minden számlát, tartozást

- A cigányság rengeteg segélyt kap minden megszült pulya után, akikből megélhetési bűnözők válnak

- Akik egyetemre járnak, azok nem kapnak munkát, mert vagy valami kamu büfészakot végeztek el, vagy pályakezdők és nem kellenek senkinek. Ugyanúgy nem kellenek a pályakezdő CNC-forgácsolók meg hegesztők.

- Az egészségügy siralmas

- Aki teheti, az kivándorol


Én legalábbis ezt látom.

2011. máj. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 aligator50 ***** válasza:
En pont a gyurcsani iranyitas alatt mentem tonkre.Mikor szamon akartam kerni hol a penzem bele rohogtek e szemembe es azt mondtak aljak be a sorba. 52-lakasos tarsashazat burkoltam a 7-fos csapattal. igen szepen teljesitettunk 1 honap alatt. 3-dik honapot nem tudtam kihuzni . millios nagysag rendbe gyult az adossag a penzem nem kaptam meg.A munka tobb mint 80%-a elvolt vegezve.Azt hittem az Orban kormany majd meghozza a megoldast, mar 5-dik eve elek kulfoldon de azt mar latom hogy, lehet soha nem fogok haza menni vegleg. Nagyon sok honfitarsam kulfoldon huzza meg magat mert othol mar halott lenne. Nincs munka csak igeret,egessegugyet szetvertek.Orvosok menekulnek,a rendorok is szerelnek le mert nem birjak fenttartani magukat ,51 evesen eselyem nincs elhejezkedni,itt legalabb van munkam.
2011. máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!