Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyarország politikusai...

Ha Magyarország politikusai olyan sz*rok akkor hogyhogy roskadásig vannak a boltok árukkal, van villany víz gáz nem kószálnak az utcán anarchista bűnözők AK-47-esekkel, van igazságszolgáltatás, nem kell patkányokra, nyulakra vadászni a megélhetésért?

Figyelt kérdés
Valamit csak jól csinálhatnak ezek a prolik szerint országból kizavaradnó öltönyös emberek akik abban a díszes kupolájú épületben tanácskoznak, függetlenül attól, hogy éppen Fidesz, vagy MSZP kormány van...
2011. máj. 24. 21:27
1 2 3 4 5 6
 51/52 Vree ***** válasza:
30%

Na most,


1. egyrészt örülök hogy van néha ilyen topik is. Meg ne haragudjatok, de szánalmas látni a nyafogó, mindenre panaszkodó magyarokat akik elhitetik magukkal hogy a legszarabb helyen élnek, meg a nyugattal példálóznak, amire az átlag magyar már reflexből bólogat, mert ezt nevelték beléjük hogy mi vagyunk a szegény sanyarú sorsú sorsüldözte nemzet...Nem, nem vagyok oda az ilyen negatív hozzáállásért. Aki személy szerint balszerencsés azt megértem, de ez nem a sz*r Magyarországot bizonyítja. Statisztikákban se mindig a legjobbhoz kell mérnünk magunkat, és a statisztikáink ugyan sok helyen nem fényesek, de azért nem vagyunk annyira elmaradottak sem mint egyesek előszeretettel hangoztatják.


viszont


2. nem értek egyet a kérdezőnek azzal az állításával hogy a kormánynak kell minden pozitívumot tulajdonítani (még ha a politika szereti is ezeket kisajátítani és saját érdemként feltüntetni). Abban igaza van hogy mindenért a kormányt anyázni szintén idióta hozzáállás, de a gazdaság nagy része le van fektetve, a kormány max. azzal járul hozzá hogy szándékosan vagy ügyetlenségből nem szúr mindent el. (Szerencsére valamennyi intelligencia azért szorul beléjük is, de persze pont ez teszi kockázatossá az ilyen nagyon átfogó reformokat.)

3. Másrészt a külföldi munkavállalás sem olyan könnyű ám! Nyelvtudás vagy legalább egy külföldi rokon/ismerős nélkül kimenni, papírokat szállást stb. se tudna az átlagember nagyon intézni, és mi elmaradunk nyelvtudás terén az EU-átlagtól.


Amúgy kíváncsi lennék hány éves a kérdező.


(PS: Előrebocsájtom hogy NEM vagyok gazdasági szakember/történelemtanár/böcsületes kétkezi munkásembör stb., csak valaki aki leírta a saját látószögét.)

2011. máj. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:

15:38

Ha neked ez a "neo nomádizmus" annyira tetszik, akkor mehetsz sztem nem sok mindenkinek hiányoznál. De ne akard már megmondani h mi a jó a többieknek!

2011. máj. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!