Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyarország politikusai...

Ha Magyarország politikusai olyan sz*rok akkor hogyhogy roskadásig vannak a boltok árukkal, van villany víz gáz nem kószálnak az utcán anarchista bűnözők AK-47-esekkel, van igazságszolgáltatás, nem kell patkányokra, nyulakra vadászni a megélhetésért?

Figyelt kérdés
Valamit csak jól csinálhatnak ezek a prolik szerint országból kizavaradnó öltönyös emberek akik abban a díszes kupolájú épületben tanácskoznak, függetlenül attól, hogy éppen Fidesz, vagy MSZP kormány van...
2011. máj. 24. 21:27
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:

"A statisztikák szerint csökken a munkanélküliek száma,akkor Te ezt is elhiszed?"


A statisztikák tudományos alapú mérések, puszta tényekre alapulnak, amikben nem hinni kell, csupán észre kell venni őket. Valamivel hitelesebb források, mint a jobbikos óbégatások, hazudozások, érzelemből politizálások

2011. máj. 24. 22:27
 22/52 Dymo ***** válasza:
84%

Inkább a környezetemnek hiszek,mint a statisztikáknak. Már Churchill is megmondta,hogy csak annak hisz amit ő hamisít :D


Nehogy az legyen már a megoldás,ha élni szeretnék,akkor húzhatok ki az osztrákokhoz olyan munkákat végezni,amiket ők túl alantasnak tartanak.


/ Egy szóval nem mondtam hogy helyeslem a kapitalizmust,amiben az esetek többségében csak az érvényesül aki átgázol mindenkin. /

2011. máj. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:

"Inkább a környezetemnek hiszek,mint a statisztikáknak."


Tipikus romantikus széljobber gondolkodás mód. Ha mondjuk megbetegedsz inkább fordulsz a szomszéd Marinénihez valami boszorkányfőzetért, mint az orvoshoz gyógyszerért?


"Nehogy az legyen már a megoldás,ha élni szeretnék,akkor húzhatok ki az osztrákokhoz olyan munkákat végezni,amiket ők túl alantasnak tartanak."


Pedig a lengyelek, szlovákok, románok, bulgárok ezt csinálják mióta beléptek az EU-ba, és egy csomó ilyen országbeli ember úgy él, mintha Nyugaton élne.


Az, hogy te ideológiai preferenciák miatt a szenvedést választod, az már nem az ország problémája, hanem a tied.

2011. máj. 24. 22:31
 24/52 anonim ***** válasza:
71%
Én alapvetően egyetértek a kérdezővel, hogy mindenki próbáljon boldogulni maga. Én is ezt teszem, 300ezret keresek bruttóban, nade tudom, hogy eggyel nyugatabbra akár ennek többszörösét is megkapnám. Ezért nem csinálják jól a politikusok, mert ahogy az előző oldalon már írtam, nem tudunk egy szinttel feljebb lépni. Azért meg ne kelljen elájulni, hogy a jelenlegi szintet meg tudják tartani, ami nyilván Szomáliához képest egy kánaán, de azért még mindig van hova feljebb lépni.
2011. máj. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:
Mellesleg megjegyzem, hogy eddig egy LOGIKÁRA alapuló érvet sem hoztatok fel, csak érzelemből írtok. Ha lenne bennetek egy csöpp logika is, kimennétek Nyugatra dolgozni, bármilyen fos robotmunkára, aztán itthon költenétek el az ott megszerzett pénz nagyrészét. Nyugati határ közelében élőknek a legkönnyebb. Ausztriában dolgoznak, Magyarországon alszanak, az itteni olcsóságban költhetik az osztrákoknál szedett pénzt, megsokszorozva a profitot.
2011. máj. 24. 22:35
 26/52 Dymo ***** válasza:
100%

Álj már meg kiccsávó... Ki mondta hogy "széljobber" vagyok??


Megint más a doktoros példád. Valahogy nem sikerül elhinnem az idióta statisztikáikat, amikor sorra csődöl be mindenki,veszítik el az állásukat az emberek.

Csinálok én neked egy statisztikát: 1000 megkérdezett ember,mennyi a megtakarítása? 800 azt mondja,hogy nincs,a másik 199 azt mondja hogy 1 millió forint,aztán utoljára belebotlanak Csányi Sándorba. Mindjárt szép kis átlag jönne ki.


Szerinted a lengyelek,meg a többi ex-szovjet állam is jókedvéből megy ki mosogatni/pincérkedni.

2011. máj. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 Jóska Pista Sanyi ***** válasza:
100%

Persze mindenki húzzon külföldre dolgozni hogy meg tudjon élni...

Akkor nyilván olyan jó lehet ez az ország, minden rendben semmi gond sincs.


Mellesleg nem tud mindenki kimenni külföldre dolgozni mert nem mindenki a nyugati határnál lakik.


No meg mindenki szélsőjobbos aki szerint az ország nem ott tart ahol kéne neki.

2011. máj. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
100%

22:35


mi lenne ha az ilyen magadfajta bibsik húznának el a bánatba és a vagyonukat meg itthagynák a magyaroknak kárpótlásként a sok szemétségért cserébe amit ez ellen az ország ellen elkövettetek!

2011. máj. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
100%

"A statisztikák tudományos alapú mérések, puszta tényekre alapulnak, amikben nem hinni kell, csupán észre kell venni őket."


Nem tudom,Te hol és milyen körülmények között élsz,és nem is érdekel.

Azt viszont látom,hogy nem látod a fától az erdőt.Méghogy tudományos alapú mérések,kis naív :)

Az nem tudományos mérés,hogy megkérdeznek 100 embert pesten,ez nem tükrözi az ország helyzetét.


Végezetül az AK-47-esről még annyit,hogy többeket hallottam már emlegetni,hogy ha így megy tovább ez fenenagy jólét,akkor felmennek a parlamenthez,és megértem őket.

Nem érdemes erről vitázni,amíg nem lesz drasztikus beavatkozás a kormányzásba,addig ilyen tolvajok fognak irányítani minket.

Jóéjt.

2011. máj. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
100%

22:36


A statisztika egy komoly tudományág, és nem úgy működik, ahogy te elképzeled.


Kérdező


Szerintem te nagyon fiatal vagy. Hogy gondolod, hogy az ember kint dolgozik Ausztriában, de életvitelszerűen Magyarországon él? Valóban, a határ mentén még ez elmegy, de gondolkozz már. Budapestről az osztrák határ 2-3 óra kocsival, vonattal még több. Benzin, bérlet és máris elment a nyereség, amit így lehetne kapni. A világ sajnos nem olyan egyszerű, mint azt elképzeled.

2011. máj. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!