Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nép mikor fogja már Lázárt,...

A nép mikor fogja már Lázárt, Balsait és bandájukat elküldeni a hatalomból, hogy legyen becsülete a jogállam érvényesülésének?

Figyelt kérdés
A nép nem mondhatja utólag, hogy a 2010-es választás már nem érvényes - csak úgy!
2011. máj. 23. 21:56
1 2
 11/17 Jóska Pista Sanyi ***** válasza:

"Ki az a nép, mi az a nép? Valami eszetlen szélsőjobber vagy? Mikor volt utoljára nép?! A feudalizmusban! Állampolgárok vannak és 4%nyi idiótáért nem borítjuk a büdzsét azonnal."


Csak hogy tudd mi az a nép:

"Tágabb értelemben az emberiségnek származás, faj, nyelv, erkölcs s művletség szerint összetartozó része. Államjogi értelemben az államterületen lakó s az államtagok összességét alkotó egyéneknek egysége. Előbbi értelemben nép a. m. nemzetiség; utóbbi értelemben nép a. m. nemzet. A történelmi fejlődés szerint az állam nem mindig egy a nemzetiség értelmében vett népnek állama, és a nép mint nemzet több népből, nemzetiségből áll. A nép az államnak alanyi ereje, eleme és tényezője, miként a terület annak tárgyi ereje, eleme, tényezője. Terület nép nélkül, nép terület nélkül nem állam. Az állam fogalma e két tényezőnek egybekapcsolt, együttes létezését tételezi fel. Más értelemben népen a polgári társadalomnak többi rétegeit ellentétben az arisztokráciával szokás érteni. Minden népben annak több rétegeit lehet megkülönböztetni, amelyeknek benső alapja az életmód, erkölcsök, szokások, politikai és társadalmi érdek azonossága.

.

.

."

2011. máj. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
22%

"A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:24" Tévedsz, nekem már Viktor előtt is mindenem megvolt, nálam pont a dolgozók azok akik még jobban jártak, mert eleve nem alacsony fizetésük volt, de ezt már biztosan tudod, és a könyöködön jön ki. Én a többletem jelentős részét a beteg gyerekeknek adom, hogy ezzel is sugalljam mennyire "rossz ember" is vagyok. Nehogy azt hidd, hogy ha 4 évente másik kormány kerül hatalomra, az jó egy országnak. Valamit be is kellene már fejezni végre. És még van aki visszasírja Kádárt! Ennyire nem kellene mélyre süllyedni.

2011. máj. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kolopele, nem érzed 22:34-esnél a viccet, az iróniát?
2011. máj. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
58%
kolopele szerintem a többi fideszes idiótán kívül,az egész fórumnak tele a töke a hazudozásaiddal.
2011. máj. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

"kolopele szerintem a többi fideszes idiótán kívül,az egész fórumnak tele a töke a hazudozásaiddal."


A magad nevében beszélj fideszfóbiás idióta!

2011. máj. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
27%
Hát lassan már nem tudom mit tekintsek iróniának. Kedves utolsó előtti, nem szokásom hazudozni, és pont a Fidesz védelmében vagyok még mindig itt éjszakánként. Akik hazudoznak nem névvel teszik.
2011. máj. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
2014-ben ha így folytatják, akkor bukják a választást. A gond az, hogy mindig van annyi agymosott droid, hogy beszavazzák valahány %-ban őket a parlamentbe, és Lázár pl a frakcióvezető, tehát ő így vagy úgy, de be fog kerülni. Sajna sokáig nézhetjük még a sunyi képét. Már aki nézi.
2011. máj. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!