Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek az iszlámot éltető...

Ezek az iszlámot éltető kommentek a politika rovatban az iszlám mellett kiállóktól, vagy inkább a zsidó államot utálóktól származnak?

Figyelt kérdés
Valaki el tudná nekem magyarázni, hogy minek a terméke ez az egyre több itt felbukkanó iszlámmal és muszlimokkal kapcsolatos kérdés a politika rovatban? Én ismerek arabokat, perzsákat, dolgoztam is velük, rendes emberek, de egyáltalán nem örülnék neki, ha a vallásuk Magyarországon politikai témává válna. Azt sem értem, hogy miért szimpatizálnak az izralei-arab konfliktusban az arabokkal meg a többi muszlimmal egyesek. Nem kell mindenkinek Izraelt szeretni, de ennek miért úgy kell kifejezésre jutnia, hogy a muszlimokat piadesztára emelik egyesek? Vélemények?
2011. máj. 16. 12:20
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

""Fatimáék" még anno dolgozni jöttek az eu-ba és akkor még hasznosak voltak gyerekeik azonban sok esetben munkanélküliek"


Semmilyen esetbe sem munkanélküliek! Sőt... ők dolgoznak, és adóznak.


"És persze "Fatimáéknak" jellemzően sok gyerekük van több mint a fehéreknek"


Ki tiltja meg hogy szaporodj. Ja hogy, inkább jársz szkinhed koncertre, és részegedsz le, mint hogy családot alapíts? Talán az a bajod, hogy mások még emberként gyerekeket vállalnak te meg nem? Akkor jó!


"így jellemzően nagyobb terhet jelentenek a szociális rendszerre."


Gondolom azokra a gyerekekre gondolsz, akiknek a fizetéséből, majd eltartanak, mikor öreg leszel.


"Ebből következően a szociális rendszert szigorítani kell"


Nem ebből, hanem a hitelekből fakadóan. Ne próbáld meg másra rákenni.(lehet te is zsidó vagy?)


"A rászoruló fehérek ugyanúgy mint nálunk."

Fehérek??? Akkor ezek szerint a zsidók szívatják a fehéreket, a fehérek meg gyengék, és nem képesek ellenállni!


"Ez gyakorlatilag olyan mint nálunk az oly jól ismert "cigány szindróma"."


A cigányokat is az mszp, szdsz, lmp, és a többi cionista támogatja! A muszlimokat nem támogatják nyugaton, hanem magukat tartják el, és közben adóznak!


"Ráadásul "Fatimáék" sem tisztelik a magántulajdont, nem vetik meg a bűnözést ha úgy látják hogy valamiben hiányt szenvednek."


Pont ellenkezőleg! Mivel muszlimok, ezért nem isznak, így nem vetemednek bűncselekményekre(a legtöbb bűncselekmény alkoholos befolyásosság alatt követik el), nem drogoznak, tehát nem kereskednek, nem paráználkodnak, tehát nincsenek benne a szexiparba, nem lopnak, mivel az elméletileg kézlevágás követi. Pont hogy a bűnözési rátán kívül esnek! Néz megy egy statisztikát!

Pl itt Magyarországon a történelem folyamán egyetlen afgánt sem büntettek magántulajdon eltulajdonításáért! Ezt első kézből tudom! Egyszerűen képtelenek lopni, inkább éhen hal! A magyarokat meg tolvajnak tartják Ausztriában!

2011. máj. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

21:35


Ezeknek a dolgoknak azért nézz utána mert nagyon nem ez a valóság!

2011. máj. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

Azért a muszlimokat sem kell félteni, kedves utolsóelőtti!


Ami viszont igaz, hogy a sok okos nyugat-európai úgy gondolta, hogy behívják őket, azok megcsinálják az aljamunkát egy ideig, aztán majd hazamennek. Hát nem így lett!

2011. máj. 18. 10:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!