Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed arról, hogy...

Mi a véleményed arról, hogy Magyarországot tudatosan építik le, rombolják le gazdaságilag, társadalmilag, erkölcsileg, minden sziinten, hogy a "szent föld" népe átvehesse a hatalmat?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 17:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
60%
Azt, hogy ez egy összeesküvés-elmélet.
2011. máj. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
67%
Én nem tudom, hogy a zsidók ide akarnak-e jönni (miért pont ide?), de hogy tényleg pusztítanak minket testileg-lelkileg-anyagilag, az nem kérdés.
2011. máj. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
64%
A magyarok mindig szeretik mások nyakába varrni a felelősséget a saját nyomorukért. Szerintem ezt az országot a saját választott vezetői adták el valós és átvitt értelemben egyaránt. Ezzel a lehetőséggel mások csak (vissza)éltek. De ezt a nyomorba döntést nem lehetett volna megcsinálni, ha itt bátor, értelmes és becsületes vezetők lettek volna valaha is. Miért mentünk csak mi ennyire tönkre? Miért prosperál hozzánk képest Szlovénia vagy a Baltikum?
2011. máj. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%

"Szerintem ezt az országot a saját választott vezetői adták el valós és átvitt értelemben egyaránt."


Ez igaz, de hát mit csináljon az ostoba átlagember, ha csak olyanokra lehet szavazni, akiket pont azok állítanak ki, akik ki akarják fosztani az országot?

Úgy választani nem sok értelme van, ha csak veszthetünk.

2011. máj. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom,hogy ki,de valaki(k) biztos elhatározásból akarnak minket tönkretenni.
2011. máj. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
44%
Ez hülyeség. Egyszerű gondolkodású 14 éves suttyók fejéből kipattanó dolgok ezek. Logikátlan az egész.
2011. máj. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
92%
17.33: Ez jó kérdés. De szerintem ilyen politikusokat sehol a civilizált világban nem tűrnének el, mint akik nálunk vannak. Orbán igenis nagyon népszerű volt, legalábbis egy éve, és Gyurcsánynak meg a többieknek is volt valós tábora. Ha nem kellenének az embereknek, nem tudták volna 20 éven át tartani magukat. De lehet, hogy tévedek...
2011. máj. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
96%

Magyarországot tudatosan rombolják, de nem zsidó összeesküvők, hanem kapzsi üzletemberek, és korrupt politikusok.

Az, hogy köztük sok a zsidó, más kérdés.

2011. máj. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
71%
Az a véleményem erről, hogy ez egy szánalmas összeesküvés-elmélet. Az tény, hogy a történelem során mi mindig megszívtuk, de a siránkozás és a bűnbakkeresés sehova nem vezet. El kéne fogadni, hogy Magyarországnak egyedül akkor van jövője, ha a lehető legszorosabbra fűzi a viszonyát a többi (leginkább nyugat-európai) országgal, de eközben nem a teljes EU-tól való függésre rendezkedik be. Azt is jó lenne belátni, hogy a multi nem feltétlenül ellenség (lásd Pozsonyi kerület, ami az EU egyik legfejlettebb régiója lett), de az is igaz, hogy nem szabad az ország gazdaságának egészét erre alapozni (lásd Írország majdnem-összeomlása). A cigányokat és a lecsúszott magyarok százezreit pedig iskolába és munkába kellene kényszeríteni.
2011. máj. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
24%
Akik hisznek ebben a marhaságban, azok írhatnának arra is egy jó érvet, hogy mi olyan különleges ebben az országban, hogy annyira vágyik ide a "szent föld népe". Az olyan dolgok, mint szívcsakra, Európa legnagyobb vízkészlete és hasonlóak nem jó érvek.
2011. máj. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!