Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon ki lesz az MSZP miniszte...

Vajon ki lesz az MSZP miniszterelnök-jelöltje?

Figyelt kérdés

Marad a régi, vagy valaki újjal rukkolnak elő? Kire mernék rábízni e "nemes" feladatot? Vajon más emberrel milyen esélyük lenne?

- Engem ez tényleg csak kíváncsiságból érdekel, nem kell sem gyűlölködni, sem bizonygatni, hogy kivel lenne jobb a helyzet, csupán elmélkedni kell. Elméleti síkon érdekel, vajon kit állíthatnának e posztra, ha aktuális lesz (akár előrehozottan, akár rendes idejében).


2009. márc. 7. 20:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Már beceneve is van? Különben nem is Gordon! Bajnai György Gordon a becsületes neve, s csak akkor kezdte el használni ezt a nevet, amikor Feri bevette/bevitte a kormányzásba.

Gyurka nem vállalná, s az MSZP-t le lehet ugyan butázni, de azért annál okosabbak, hogy Őt vegyék a zászlajukra. S nem is MSZMP tag.

2009. máj. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
A sarki fűszeresnél is már Tabajdi Csabát emlegetik.
2009. máj. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Debreczeni Józsefre tippelek.
2009. máj. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ha Ibólia nem csapott volna le rá, és nem kezelte volna olyan bután a személyét az MSZP - 1995-ben még tagja is volt a pártnak -, Bokros Lajos.
2009. máj. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Különben ha megfigyeltétek, a kérdést akkor írtam ki, mikor Fletni lemondott.

Aztán akkor kiderült a nagy igazság, jött a Gordon, meg a 10 millió bőgő.

Most, hogy (lesz -e előrehozott választás) ki lesz az új,a következő választásokon... Hát, nem tudom... Nem is akarok rajta gondolkodni.

2009. máj. 8. 19:47
 16/20 anonim ***** válasza:

Tabajdiról már én is hallottam, az én listám viszont

- Szili

- Mesterházy Attila

- Szanyi Tibor (Ő Feri nagy ellenlábasa volt.)

- Tabajdi

2009. máj. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Most, hogy Szili elvesztette a pécsi polgármester választást, sokat kell gondolkodnom rajta. Lehet, hogy mégus csak Tabajdi?
2009. máj. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Orbán Viktor
2009. máj. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Sztem marad Gordon... az, hogy azt mondták, hogy 1 év, nem jelent semmit. Politikus mind!
2009. máj. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A csak korrupciót növelő (mármint értékbecslés) ingatlanadóval? Azt a balhét nem viszi el az egész MSZP, azért is jó nekik a Gordon.
2009. máj. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!