Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Passzív ellenállás ma? Esély?

Passzív ellenállás ma? Esély?

Figyelt kérdés
Lenne esélye egy passzív ellenállásnak ma Magyarországon?
2011. ápr. 29. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Most kérdezném, hogy mivel szemben, de mindegy is mert a mai magyar társadalom teljes mértékben mozgósíthatatlan.

De a kérdésedben ott pihen a válasz, hogy szerinted sem.

2011. ápr. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
A Fidesz nagy fölénnyel nyert a választásokon, népszerűsége alig csökkent, és ha valaki arra nem veszi a fáradságot, hogy elmenjen szavazni, az mit akar azzal, hogy passzívan ellenáll?
2011. ápr. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szerintem ha sikerülne"mozgósítani"a népet,lenne egy kis esély.A segílyrevalót meghagynánk,a képviselők fietését meghagynánk,és csődbemenne az ország!

Se cigány,se politikus...

Milyen szép is lenne!

Az az 1-2 cigány,aki meg dolgozik,értékes része a magyar társadalomnak.(dolgozás alatt nem a betörést,rablást,gyilkolást értem)Fizikai munka!

2011. ápr. 29. 22:12
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Az ország egy része ma is passzívan ellenáll. Okoskodik, elégedetlenkedik, nem dolgozik.
2011. ápr. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

van

Esély? mire?

2011. ápr. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Most vettétek töriből a kiegyezést mi?:D

Bírom az ilyen embereket, azt gondolják hogy feltalálják majd a spanyolviaszt, közben meg olyan bődületes baromságokat mondanak/kérdeznek hogy az hihetetlen:D

2011. ápr. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Lehet, hogy szegény Habsburg György és Ottó bácsi ellen akar állni. Nem tudhatjuk mi zajlik a kérdező fejében.
2011. ápr. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Én szellemi munkát végzek, nem vagyok értékes része a társadalomnak szerinted?
2011. ápr. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Na, igen, ez hogy a magyar nem mozgósítható. Hisz ha úgy nézzük, hogy egy buszon két cigány és 2 magyar ül. Az a 2 cigány elkezd valakit bántani, senki nem áll fel, hogy segítsen. Viszont ha 2 fehér és 20 cigány van így, akkor az a 20 cigány összefog a 2 fehér ellen ha ilyen van
2011. ápr. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem,elég régen vettük már a kiegyezést.Jópár éve...

Hanem olvasgattam a mostani törikönyveket 5-8-ig,és csak úgy gondoltam egyet,mert ez az oldal az,ahol kérdéseket lehet feltenni,és én feltettem egyet.

"AMIT MÁSHOL NEM MERTÉL... ITT MEGKÉRDEZHETED!"

2011. máj. 1. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!