Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatalok (18 év alattiak)! Ki...

Fiatalok (18 év alattiak)! Ki mire szavazna, ha tehetné?

Figyelt kérdés
életkorral, (és ha lehet névvel kérném)
2011. ápr. 28. 18:55
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
91%

Jobbikra igaz vannak dolgaik amikkel nem értek egyet de a többi párt programja egyáltalán nem szimpatikus.


17/F

2011. ápr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
88%

jobbik

16/f

2011. ápr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:

Az érdekes, hogy a fiatalabb korosztálynál az Mszp és a Fidesz ugyan úgy áll kb. és a jobbik viszi a pálmát. Szerintem meg ezzel a garnitúrával sehogy sem fogunk egyről a kettőre jutni...Teljesen új arcok kellenének a parlamentbe, de majd mi;)

16/f

2011. ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
74%

" utolsó, én is megkérlek, lécci takarodj majd ki ha 18 leszel, vissza se gyere izraelből, ilyenekre nincs szükségünk :) őszintén !:)"


Engem nem fogott meg ez a fajta minoráns mentalitás, ezért nem is a jobbikra fogok szavazni.

2011. ápr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
80%

Én csinálom a dolgom és nem agyalok olyasmin,ami ellen nem lehet tenni!

Meg fogok élni akármelyik párt kormányzása alatt!

2011. ápr. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Én a rendre, biztonságra!

Nevetséges, ami itt folyik. A helyzet fokozódik, az indulatok forrnak - nem véletlenül. Nem csak Gyöngyöspatán, de országos szinten rettegésbe tartják a cigányok a magyar embereket, a rendőrség nem tesz semmit, ellenben azokat akarja megbüntetni a "FORRADALMAT LÉTREHOZÓ" párt, akik a rendért tettek/tesznek/tennének.

Kíváncsi vagyok, ha bemennék a rendőrségre, hogy ugyan, kísérjenek már haza, mert félek az utcán bandázó cigányhordától, mit szólnának, illetve ha ugyanezzel a (jogos)indokkal ingyen nyaralást, táborozást kérnék a Vörös Keresztől. Csak még van a pofimon bőr...


L19

2011. ápr. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!