Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatalok (18 év alattiak)! Ki...

Fiatalok (18 év alattiak)! Ki mire szavazna, ha tehetné?

Figyelt kérdés
életkorral, (és ha lehet névvel kérném)
2011. ápr. 28. 18:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
83%
Jobbikra, radikálisabb párt hiányában :)
2011. ápr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
84%
fogalmam sincs, igazából nem érdekel ez a téma, mert az embereknek minden rossz, senki sem tetszik nekik. 18/L
2011. ápr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
3%
Nem olvastam el az összes választ, de szavazni kell. Kötelező. Aki 18 éves annak kutya kötelessége szavazni. Ha nem teszi akkor ne is mondjon véleményt a politikáról a következő választásokig. Én 21 éves vagyok. Annak idején a Jobbikra nyomtam az Xeket, de meg bántam. A fidesz is tetszik, de nem tudom most már rájuk sem szavaznék. MSZP-re pláne nem az LMP pedig meleg párt így azokra sem. Szerencsére van 3 év eldönteni kire kell majd szavazni. Amúgy ha most lenne a választás talán a Fideszre tenném őket utálom legkevésbé a jelenlegi parlamenti pártok közül, de én arra szavaznék aki végre tenne valamit az ország gazdaságáért és megszüntetné vagy visszaszorítaná a vallást. Magyarország nem keresztény ország. Ezt be kell látni. Félreértés ne essék egy monoteista vallást sem szeretek így a zsidót vagy arabot sem. az ősi természeti vallás visszaállítása kell nekünk vagy ami még jobb ne legyen vallás. a templomok maradjanak a turistáknak.
2011. ápr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
29%
MSZP 16/F
2011. ápr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
63%

Ha a Jobbiknak nem lenne néhány baromsága -pl. egyik ilyen: abortuszt el akarják törölni vagy szigorítani- akkor rájuk szavaznék. Így egyikre se szavazok. (elmúltam 18)


Az viszont 100%, hogy pár év múlva amilyen hamar csak lehet kimegyek külföldre lakni és többet vissza nem jövök. Mégpedig azért, mert ez egy kụrva ország (--> ebben Gyurcsánynak teljesen igaza van) és a Fidesz rendkívül nagy baromságokat csinál, nagyon rossz, igazságtalan törvényeket hoz.

2011. ápr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
65%

semelyikre.

F/16

mindegyik párt kabzsi

2011. ápr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
87%
Jé, valakinek igaza van(19:48), és rögtön leszólják...EZÉRT tart itt ez az ország.
2011. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Az ilyen nyomoroncok miatt tart itt az ország. Ennyi.
2011. ápr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
48%
Országgyűlésin Fideszre, önkormányzatin LMPre szavaznék.
2011. ápr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
94%

ha rossz a hely akkor hagyd el a süllyedő hajót.

sokan elhagyják a süllyedő hajót sok okból.

mondok pár igazat:

-Magyar ember bunkó

-a jogok szarok (igaz változnak mostanában)

-volt még valami de már elfelejtetem


én is külfödlre fogok menni de ellőre megvan hogy majd visszatérek ha egyáltalán létezni fog az ország.

2011. ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!