Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek a gárdisták és a hozzájuk...

Ezek a gárdisták és a hozzájuk hasonlóak miért nem normális ruhában vigyáznak a rendre?

Figyelt kérdés

Értem én hogy vannak akik ettől felsőbbrendűek hiszik magukat, vagy pedig kiélik gyermekkori katonás vágyaikat, de semelyik "vezetőnek" nem jut eszébe, hogy ezzel semmit nem érnek el, sőt figyelve a politikát csak olajat tesznek a tűzre? Ha normális utcai ruhákban járkálnának, akkor az ég világon semmi feszültség nem lenne, nem lennének feltűnőek, és ezáltal hatékonyabbak is lennének,pont mint a "beépített" rendőrök a tüntetésen.

Vagy mindenképpen ilyen primitív módon kell a politikai hovatartozást kinyílvánítani?


2011. ápr. 27. 17:22
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Úgy látszik sosem tudjuk meg milyen a normális ruha.
2011. ápr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

"Ezek a gárdisták és a hozzájuk hasonlóak miért nem normális ruhában vigyáznak a rendre?"


Te észnél vagy? Be akarod tiltatni a normális ruhát is? Mit veszünk aztán fel?!?

2011. ápr. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

Na látom megint jöttek az értelmes válaszok:) Annak az egyesületnek az alapszabálya minden csak nem jogszabály, szóval én a te helyedben nem hasonlítgatnám.

A másik meg hogy én azt írtam hogy hatékonyabbak lennének ha nem lennének ilyen feltűnősködő ruhában, de ti csak óbégatni tudtatok eddig. Semmilyen plusz jogosítványaik nincsenek abban az egyenruhában.

Másrészt pedig azt írtam, hogy ezzel nem érnek el semmit.

Ha vagytok már annyira nagyok, hogy anyuci megengedi nézni a híradót, akkor láthatjátok mire mennek vele.Az ég világon semmire. Ha nem lennének így beöltözve, hanem sima utcai,hétköznapi ruhákban járnák az utcákat,sétálgatnának, akkor ugyanúgígy "megvédhetnék" a lakosságot,mivel így is, úgy is ugyanannyi joguk van. És ez tény, a ruhától nincsenek nekik pluszjogosítványaik.

2011. ápr. 28. 16:07
 34/39 anonim ***** válasza:

Minek lennének rendőrök amikor a rendőröket is lenézik manapság és szarba semmibe se veszik meg vissza ugatnak nekik?

El vagy te egy kicsit tájolva barátom, de nem baj.

Biztos neked van igazad és mindenki más beszél hülyeséget, szerintem is így van. -.-


DE MILYEN A NORMÁLIS RUHA???? ARRA FELELJÉL MÁR!!!

2011. ápr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Kérdező: te egy büdös szót nem értesz ebből az egészből.


Ha holnap kiöltöznének, és civilben járnák a falut, akkor az lenne a baj, hogy egy szervezet tagjai. Ha nem tagjai egy szervezetnek, akkor sötétben sunnyogó ellenség, és különben is mit keresnek idegen faluban, nyilván cigányvért akarnak inni.


A nagy büdös helyzet a következő: egymást követő kormányaink valamilyen nyomós okból nem kívánják a közrendet csak szavakban fenntartani - holott ez kötelességük lenne. Mindezen túl hőn szeretett mostani kormányunk hátrakötözi a (potenciális) áldozatok kezét, és a bűnözők mellé áll, mondvacsinált, hazug ürügyekkel.


Ennyi.


Máskülönben gondolkodj el azon, miféle félelmet kelthet cigánybűnözőkben egy olyan szervezet, amelyik fennállása során sohasem támadott cigányokra, míg ő maga Sajóbábonytól Gyöngyöspatáig számos esetben vált cigányok támadásának az elszenvedő alanyává.


Még egy szerény kérdés: ha bármiféle jogsértést követne el a Gárda a cigányok irányában, vajon mi akadályozza meg a nemzetiségünket abban, hogy támadás helyett a rendőrséghez forduljon a sérelmével? Hogyhogy a cigány "önbíráskodás" (hülye szó, mert a semmin ugyan hogy lehetne bíráskodni) nem probléma, csak a magyar önvédelem?

2011. ápr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Mellesleg: a fidesz már azt számolgatja, mennyi idő kell még, amíg a cigány szavazók többségbe kerülnek (még 2 szavazás), és a maga részéről igyekszik is ezt az időpontot előrehozni. Innen a "gyerek után járó szavazat", majd miután azt elvetettük, a "16 éves korú választó" ötlete.


De valójában: a liberális főváros liberális szavazóit figyelembe véve talán már egy ciklus múlva megvan az antirasszista többség, faji alapon. Ezt az új többséget ki kell szolgálni.

2011. ápr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Én se mondhattam volna szebben ezt az ocsmány valóságot.
2011. ápr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Ember! Téged is szépen eltereltek a lényegről.


Nem az a lényeg, hogy milyen ruhában... hanem hogy vigyáznak a rendre!!!


Azt talán te is belátod, hogy nincs rend. Ameddig pedig nincs rend, mindaddig logikus, hogy az ilyen mozgalmakat támogatni kellene.

2011. máj. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:

"04-28 17:21", azért a szavak jelentését tudjuk már, ha írunk valahova:

[link]

(amúgy egyikőtök pártján sem állok).

2011. máj. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!