Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy Hódmezővásárhely FIDESZ-es polgármestere azaz Lázár János hódvalóságshow-t indít 4,3 millió Ft-ból? A nagy megszorítások közepette ilyenekre bezzeg van pénz!

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 26. 18:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%

"Az első Orbán kormány idejében sikerült csökkenteni az államadósságot"


Én nem vagyok MSZP-s,de ez még Hornéknak köszönhető.A Fidesznek csak tartania kellett a szintet.Majdnem nem csináltak semmit.



"A mostani helyzetért pedig nem lehet csak a fideszt hibáztatni, előtte évekig kavarták a szart, kiürítették az államkasszát és most a fidesznek kell takarítania."


Nem is csak a Fideszt hibáztatom hanem az utóbbi 20 évet.

Arról,hogy kiürítették az államkasszát már leírtam néhány kommenttel feljebb a véleményem.


"Ez eltart egy ideig. Nem szabad 1 év után leírni őket"


Igen,de mielőtt el akarsz jutni az autóval A-ból B-be nem ártana legalább beindítani.


"De azért ne sírjuk már vissza rögtön az MSZP-t vagy ne akarjuk odaadni Vonának és a bandájának az irányítást. A következő választás eredményei még nem most dőlnek el, hanem majd 2014-ben amikor kiderül volt e valamilyen előny abból amit a fidesz csinált."


Így van.Én semelyik parlamenti párt kezébe sem látnám szívesen a hatalmat.

2011. ápr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Sz1u ***** válasza:

Bár tetszik az ötlet (hová süllyedtem, dícsérem Lézert?), de tényleg mi a túróért kerül többe, mint 4 milla?

A hódok kb. 150 éve pusztultak ki arról a vidékről (egyébként az esztelen vadászatnak köszönhetően). Telepíthettek volna vissza dinoszauruszokat is (amik kb. 65 millió éve pusztultak ki), akkor többet nyúlhatnának le. Öhmmm... vissza kell szerezni valahogy az (immáron saját) Audi árát?


Szerintem bármelyikünk vállalta volna a munkát a negyedéért is!

2011. ápr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát értelmesebb dolog, mint blokkolóval felszerelt S 8-as Audival ellátni Lézer Janit közpénzből...
2011. ápr. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!