Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc "monnyon" le?

Gyurcsány Ferenc "monnyon" le?

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 01:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok fanatikus jobboldali, középre tenném magam, de igen, megtehetné ezt a szívességet, a saját híveinek a nagyobbik fele is kiábrándult belőle. Egy miénktől fejlettebb társadalomban az elnök magát meghúzva távozna, ha ennyi ocsmányság kötődne a nevéhez és a népszerűségi indexe a béka fenekét nem érné.
2009. márc. 6. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem teljesen mindegy, mert jelenleg nincs egy rendes ember sem közel s távol, aki a helyébe léphetne és meg tudna oldani mindent.

Ha lemondana a többiek hatalmas bajban lennének, hogy úristen most már csinálni is kell valamit. Most el vannak azzal, hogy mindennek elhordják, de amikor majd lépni kell akkor csak hezitálnak szerintem.

Nem értem, ott milyen emberek vannak. Én ha értenék hozzá és lenne lehetőségem kihúznám az országot a sz.rból. Vagy legalább megpróbálnám, és ami a legfontosabb őszinte lennék.


De én "még gyerek vagyok", lehet rosszul látom az egészet, nem tudom :)

2009. márc. 6. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Kultúráltabb országban már rég egy lámpavason lógna vagy életfogytos börtönbűntetését töltené. Romániában tudták hogy kell bánni az ilyen gazemberekkel ő is ezt érdemelné.
2009. márc. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondjon le, mert még meglép.

Én a munkahelyemen x/1000000-od része kárt tettem volna, kirugnának, csak miután kifizettem a kárt, meg a büntetést.


Mondjuk, ha lemondana, nem égnénk.

De nem fog, mert ő élvezi.Furamód, minél kellemetlenebb helyzetbe hozza magát, annál boldogabbnak látszik.


Feljebb a fiatalkorúnak üzenem: hidd el, 10 millió között akad épp elég tehetséges és ügyes ember, aki bevállhat miniszterelnöknek.

A legsz@rabb helyzetben is lehet tenni mindig valamit, ami megfordíthatja a szerencsét. Gondolj a miskolci békákra a kocsonyában! Mindig érdemes tenni valamit.


Most csak próbáljuk fenntartani a demokrácia formáit, bár szerintem felesleges időpazarlás.

2009. márc. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
65%

Persze lehet mondani, hogy "monnyon le" talán ez a legegyszerűbb...

Hiába, mert nem ilyen fából faragták. Amikor megtehette volna, akkor sem tette meg, mert nem erre szerződött. Nem azért választották meg, hogy megfutamodjon. Egyébként nem igaz, hogy a sajátjai is kiábrándultak belőle. Sokan nem merik felvállalni, de kiállnának mellette egy választáson, ezt elhihetitek. Csak a mostani helyzetben az önkormányzatok ugye sok jobboldali vezetésű. Az emberek meg tudják, ha szól száj, fáj fej. Ennyi.

Azért érdemes belegondolni abba is, ha lemondana, s kormányváltás lenne, mire az új kormány kész, az kb 3 hónap. Ebben a pénzügyi és gazdasági környezetben az országnak 3 hónap nihil a végét is jelentheti. Most legalább vannak, akik tenni is akarnak valamit. Ja, és ne higgyétek, hogy az ellenzék mást csinálna..., vagy jobbat.

Már próbáltuk őket is.

2009. márc. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Normálisabb helyeken már lemondott a kormány.

De Gyurcsány megteheti az ő hátterével, hogy passzióból kipróbálja, meddig lehet menni.

A beosztottjai meg annyira a markában vannak, vagy tudják, hogy mástól nem várhatják egyéni boldogulásukat, hogy zombiként nyomkodják az igen"-t. Én nem is tudom, a parlamentben miért nem kék, piros, narancs gombokat szereltek fel? Tök megzavarhatnák ezek a Y és N gombok szegény figyelmetlen honatyákat.

2009. márc. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
57%
Mi a normális hely? Csak úgy kérdezem.
2009. márc. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

"Ebben a pénzügyi és gazdasági környezetben az országnak 3 hónap nihil a végét is jelentheti. "

...már ha lemondana is késő lenne.

Nemhogy 2 év nihil után.

Ennek az országnak már rég vége. Rajtunk röhög egész Európa, mi pedig megalázkodva, szemlesütve könyörgünk!


pedig"azért nem járnak tógában, ma Európában az emberek, mert mi(honfoglaló magyarok) behoztuk magunkkal a nadrágot, a zakót (kazak), a hosszú kabátot (kaftán). Amíg Európa saruban, csizmában, bocskorban járt addig mi behoztuk a háromnegyedes sarkos cipőt. Sőt még az alsó fehérnemű is általunk kerül a világnak erre a részére. "

Most itt állnak az egykor büszke magyarok felett, de nem úgy ahogy Vörösmarty gondolta.

Az idézetet ezen az oldalon találtam: [link]

2009. márc. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
53%

Nem kell.

Az országban élő nemtudom hány millió embernek össze kéne fogni, aki nem gyerek, cigány, vagy tolvaj, azoknak.

Beterelni mindenkit a parlamentbe, aki árt ennek az országnak és felrobbantani őket.

Nagyon megfogyatkoznánk, az igaz, de sok-sok új magyar baby születhetne, akiket tisztességesen fel lehetne nevelni.

Nem lenne csúnya szó, nem lenne szemét az utcán, nem gázolna senki senkinek az életébe, szóval nagyon-nagyon boldogan élhetnénk, míg megnem...

2009. márc. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%

Normális hely? Izland, Lettország

de volt ilyen Szerbiában Horvátországban, Csehországban is nem olyan rég.

2009. márc. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!