Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha most lennének választások...

Ha most lennének választások kire szavaznál?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 17:51
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
0%
én még megvárnám azt a kevesebb mint 4 évet... ha végén valóban rosszabb lesz akkor a jobbik, ha nem, akkor fidesz.
2011. ápr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
0%

20:13


"a jómódúak pártja a Fidesz"


Nocsak, nocsak. A szavazók 53%-a jómódú? Akkor mégsem olyan szörnyű ez az ország, nem? :)))

2011. ápr. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
59%

"Nocsak, nocsak. A szavazók 53%-a jómódú? "


nem. Sok szegényt is beetetett a demagóg dumájával csakúgy, mint az MSZP!

2011. ápr. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

"Nocsak, nocsak. A szavazók 53%-a jómódú? "


Látszik hogy a FIDESZ-esek sem írni sem számolni nem tudnak :)

NEM az ország 53%-a szavazott rájuk, csak akik elmentek szavazni azoknak az 53%-a :)

2011. ápr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
azért elég sokan elmentek..nem hinném, hogy bárkit is beetettek volna..Ugyan hagyjuk már! Az MSZP 20 évig lopott, csalt, hazudott.A fidesznek meg nem könnyű helyrehozni és kifizetni az adósságot..valószínűleg azért vannak megszorítások, hogy ki tudjon jönni az ország a csődből.Komolyan nem értem azokat, akik fel vannak háborodva..Jó akkor vissza az MSZP-t.Had legyen még 2 milliárd tartozás..A Jobikkal nincs bajom, csak mondjuk kicsit "erőszakosak".
2011. ápr. 26. 11:06
 36/38 anonim ***** válasza:

"A fidesznek meg nem könnyű helyrehozni és kifizetni az adósságot..valószínűleg azért vannak megszorítások"


1.Az MSZP is ugyanezt mondta.

2.Ha annyira nagy szarban vagyunk akkor honnan van pénz nekik fizetés emelésre meg terrorelhárítási központra meg látszatintézkedésekre?


Kezd unalmas lenni ez a visszamutogatás.Ideje lenne valami látványos dologba belekezdeni,hogy valamibe bízzanak az emberek.



"Komolyan nem értem azokat, akik fel vannak háborodva"


Ez nem a te kérdésed véletlenül?

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__174..

2011. ápr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
0%

Ezzel a kérdéssel meg vagyok fogva!

Fidesz?Kizárt!

MSZP?Kizárt!

LMP?Kizárt!

Jobbik?Talán...Már csak azért is, mert már minden nagyobb párt volt hatalmon rajtuk kívül.Egy próbát megér, sokat nem árthatna az országnak...Ha pedig már ők is lettek volna hatalmon akkor azt mondanám:Kizárt!

2011. ápr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
43%
MSZP
2011. ápr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!