Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha holnap lennének a választás...

Ha holnap lennének a választások, melyik pártra szavaznál?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 21:11
1 2 3
 1/23 Sz1u ***** válasza:
35%
Kétfarkú! (halál komolyan!)
2011. ápr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
38%
Lmp
2011. ápr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
41%

Mivel a:

Jobbik: túl szélsőséges ötletei vannak, főleg gazdasági téren tud nagy badarságokat mondani, úgy, hogy bele sem gondol a piaci következményekbe.

LMP: a párt nem vehető komolyan az SZDSZ újabb formái, zöld stílusban, Gyöngyöspatán a bűnöző romák mellé állt a magyarokkal szemben, ahogy Lakon is. Meg se kérdezték a magyarokat, rögtön a romákhoz húztak.

Mszp: 8 év után nincs miről beszélni róluk.

A többi kis pártra nem érdemes szavazni.

Így marad a Fidesz, minden hibájával együtt még mindig a legjobb.

2011. ápr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
48%
Jobbik vagy Fidesz. Kb ott döntenék.
2011. ápr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
20%
Mármint ott az urna előtt.
2011. ápr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%

" minden hibájával együtt még mindig a legjobb."

A demokrácia leépítése és a hatalmuk bebetonozása ellenére is?

2011. ápr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
23%
Demokrácia leépítése, hatalom bebetonozása miben nyilvánul meg? Tudtommal nem törölték el sem az önkormányzati, se az országgyűlési választásokat, nem vezettek be diktatúrát, sőt még a sajtószabadság is meg van.
2011. ápr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
65%

"hatalom bebetonozása miben nyilvánul meg?"


Te hogy nevezed azokat az intézkedéseket amikor minden olyan helyre amik több mint 2 kormányciklust kitöltenek a sajátjukat ültetik be?

2011. ápr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
53%

A kérdezőnek:

Attól függ ki lenne rajta a listán.

Jobbik vagy Munkáspárt

2011. ápr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
69%
Mivel biológusként, kutatóként egyik párt sem szólt bele az életembe, nem igazán tudnám megmondani. Mindig tudtam csinálni amit szerettem és ezért nagyon jól is kerestem mindig. Ezért sem folytam bele soha mélyen a politikába. Sok embernek segítettem már a tanácsaimmal, párttól függetlenül. Emberi viselkedésből egyik párt sem vizsgázott jelesre nálam. Az ország meg tudjuk milyen nagy bajban van, jórészt az előző 8 évnek köszönhetően, igazából majd csak jó 10 év múlva lehetne igazán véleményt alkotni arról hogy a Fidesz merre vitte az országot. Szerintem. Most még nagyon korai lenne elhamarkodottan nyilatkozni. Persze akik most szegénységben élnek azoknak nincs idejük arra hogy még ennyit várjanak, munkalehetőség meg ugye kevés.
2011. ápr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!