Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen néven fog trónra lépni...

Milyen néven fog trónra lépni Orbán Viktor? Ez mikor várható?

Figyelt kérdés

Ez nem gúny akar lenni, csak "Nem zörög a haraszt..."


A névre azért kérdezek rá, mert sorszámban az I., II. és III. már foglaltak, igaz Viktor Emanuel néven, de a múltban három férfit már királlyá koronáztak.

A mikorra hozzáértők válaszát várom.


2011. ápr. 23. 16:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
14%
Az meg még szomorúbb, hogy ez rajtam kívül csak egy embernek tűnt fel :D
2011. ápr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

2011-04-23 16:48-nak, aki a 17:04 is

- Blöffölsz, ezt a kérdést, ezzel a címmel még senki sem tette fel!!!!!

Hát nem érezted ki a gúnyt, a gyűlöletet és az undort a kérdésből? Azt, hogy nem gúny akar lenni, csak a modik miatt tetem fel!!!

- Viszont: Nem tudom, hogy hollesz melyikünket IQ harcosozott le, Téged vagy engem a kérdés elkeseredett feltevőjét, de válaszoddal önkéntelenül engem is megvédtél. Ezt köszönöm!


- Hollesz: Az allegória meg nem értésekor Rád is gondoltam

- Az apró betűsben írtam – előtte alaposan utánanéztem, hogy volt már 3 Viktor Emanuel néven uralkodó király (Azzal, hogy olaszok voltak vagy azzal, hogy Olaszországban uralkodtak, nem akartam senkit megzavarni, mert nem olasz uralkodók voltak, csak a mai Itália területén.)

- továbbá az első kedves hozzászólónak igaza van. Formailag és a nevében nem királyság, de már hűbérúri társadalom. Vajon az új alkotmány miért hangsúlyozza ki az eddigi Magyar Köztársaság helyett, hogy Magyarország? Azt könnyebb lenne Magyar Királysága átnevezni!!!

EGYÉBKÉNT IDE NEM ILLŐEN TRÁGÁR VAGY!!


- insallah: van benne valami, de Pintér nem az Udvari Bolondja, hanem valami kegyetlenkedésért felelős miniszter lesz, mert a hóhérság intézményének visszaállítását több nemzetközi egyezmény is megakadályozná.


- 17:10-nek: Ha törlik a válaszodat, az azért lesz, mert erre kértem a modikat. És Te is blöffölsz, mert ilyen címmel, ezt a kérdést nem tartja nyilván a rendszer. Hol állítom azt, hogy a 3 Viktor Emanuel magyar király volt, de ilyen néven a Római Pápától már elfogadták a koronát, így egyes sorszám – már csak az egyértelműség miatt, illetve a tévesztés elkerülése érdekében - nem lehet.


- 17:11-nek: ugyanabba a hibába estél., csak nem tudok én olyan gyorsan válaszolni, mint ahogyan Ti hozzászóltok.


Egyébként mindenkinek köszönöm a válaszát, akár rokonszenves volt, akár nem!!

2011. ápr. 23. 17:33
 13/23 anonim ***** válasza:
97%
I. Viktor cigányvajda
2011. ápr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező!

-Minimum 50x volt ez a kérdés, lehet hogy nem szó szerint, de kb naponta fent van.

-Az alkotmány pont hogy kihangsúlyozza, hogy Mo. államformája köztársaság. (azt még megjegyzem, hogy a köztársaság nem egyenlő a demokráciával :D)

2011. ápr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Barátaim!

Ez miért kérdés? Mivel a családnevem keresztnév is egyben, magától értetődik, hogy

I. Orbán Viktor

néven szeretnék Magyarország királya lenni.

2011. ápr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

A Dunának előbb be kell fagynia, és akkor ott, a jégen lehetséges a szertertás.

Teintve, hogy a Duna teljes befagyása rendkívül ritka, nem látom esélyét a szertartásnak.

2011. ápr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
6%

"17:10-nek: Ha törlik a válaszodat, az azért lesz, mert erre kértem a modikat"


Konkrétan miért? Mi tette ezt szükségessé?



"ilyen néven a Római Pápától már elfogadták a koronát, így egyes sorszám – már csak az egyértelműség miatt, illetve a tévesztés elkerülése érdekében - nem lehet. "


Ezt honnan vetted?

Egyrészt azt, hogy a pápától kapták az olasz koronát, másrészt azt, hogy nem lehet azonos sorszám.

Akkor hogyan magyarázod, hogy volt I. Henrik néven angol király, francia király, német király, bajor herceg?

2011. ápr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
I.Nélkülözhetetlen Viktor néven
2011. ápr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

"Ez a válasz 16%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:03"


Az miért nem hasznos?

Látszik, hogy a kérdező ezt nem tudja, így hasznos, ha nem hagyják teljes tudatlanságban. Nem tehet róla, hogy ostoba.

2011. ápr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

2011-04-23-21:58-nak:

Kedves Válaszoló!

Milyen emberi plusz hatalmazott fel arra, hogy sértegess?

Én még cserébe sem teszem!

Megkérnélek viszont egy baráti szívességre: Vegyél elő egy bármilyen papírlapot vagy nyiss egy új, bármilyen típusú szöveg-fájl-t!

Írd fel a magyar nyelvben található 45 legdurvább, legtrágárabb szót, kifejezést!

Olvasd fel azokat egymás után!

Te mind az vagy!

Az mind Te vagy!

2011. ápr. 24. 10:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!