Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen néven fog trónra lépni...

Milyen néven fog trónra lépni Orbán Viktor? Ez mikor várható?

Figyelt kérdés

Ez nem gúny akar lenni, csak "Nem zörög a haraszt..."


A névre azért kérdezek rá, mert sorszámban az I., II. és III. már foglaltak, igaz Viktor Emanuel néven, de a múltban három férfit már királlyá koronáztak.

A mikorra hozzáértők válaszát várom.


2011. ápr. 23. 16:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%
Második Orbán.kormány néven már most is hatalmon van. Egyébként ez a 128. ugyanezt a témát firtató kérdés. Hiába szeretnél leborulni királyod előtt, azt a címet egyelőre nem veszi fel.
2011. ápr. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
31%
Te IQ harcos! Remélem nem gondolod komolyan. Mert ha igen akkor te menthetetlen vagy. Egyébként Lehet hogy volt már Viktor nevű király de az Olaszországban!
2011. ápr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem hamarosan felveszi: I. Orsós Király lesz a neve és pintér lesz az udvari bolondja.
2011. ápr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
21%

"A válasz megírásának időpontja: ma 16:48"



Az Orbán kormány nem királyság. Remélem tisztában vagy vele!

2011. ápr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
2%
ájvékoljál még légy szíves. Nem félsz h a médiatörvény lecsap rád?
2011. ápr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
I. Gyakorikirály
2011. ápr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
Ha király nem is lesz,de teljhatalmú uralkodó igen.
2011. ápr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%

"hollesz válasza:

"A válasz megírásának időpontja: ma 16:48"

Az Orbán kormány nem királyság. Remélem tisztában vagy vele!"


Ha megpróbálnád értelmezni amit írtam, akkor rájönnél, hogy tisztában vagyok vele. Nem tudom te hogy vagy vele, de nálam a "hatalmon van" kifejezés nem jelent királyságot. És persze a "Hiába szeretnél leborulni királyod előtt, azt a címet egyelőre nem veszi fel." mondatból is egy hintalónak egyértelműen kiderül, hogy most még nem király. És még te beszélsz IQ-harcosságról? o.O

2011. ápr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
34%

Elkeserítő, hogy valaki azt hiszi, hogyha az egyik országban volt I. Viktor, akkor az másik országban nem lehet. Az uralkodókat országonként sorszámozzák. Pl. egy csomó országban volt I. Károly.


Tudtam, hogy rossz a magyar oktatás, de hogy ennyire, azt nem sejtettem:(

2011. ápr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
40%

Úúúúúúúr isten, kérdező, te nagyobb síkság vagy mint az Alföld :D:D Az egy dolog, hogy ez már a milliomodik ilyen kérdés, na de hogy ennyire lapos legyél, hogy nem jössz rá, hogy I. II. és III. Viktor Emmánuel nem magyar király :D Banyek, töri egyes, ülj le!

[link]

2011. ápr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!