Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azoknak akik gárda meg védegyl...

Azoknak akik gárda meg védegylet meg nem tudom milyen szervezetek tagjaként masíroznak, nincs munkahelyük? Vagy ők miből élnek?

Figyelt kérdés
Felvetődött bennem a kérdés, hogy ők ilyen gazdagok hogy napokig megtehetik hogy nem dolgoznak, vagy nincs is hol? Honnan van munka mellett annyi szabad idejük?
2011. ápr. 22. 23:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
59%

„860 e jobbikos szavazó”


Az „e” betű ezret jelent, ennyit segítek.

2011. ápr. 23. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Én is jobbikra szavaztam, de nem vagyok se multi ellenes, se nagymagyar... Igazából nekem sem tetszik az a katonásdi, amit csinálnak... Ilyen cingár hülyegyerekek feszítenek talpig formaruhában, egy pofontól összeesne... na mindegy. De igazából a "szegény, ártatlan" cigányokat sem sajnálom, mert valamiért kiküzdötték, hogy oda menjenek. Az lett volna a legjobb megoldás, hogy pár nehéztökű faszagyerek végigsétált volna a cigánysoron, az összes kancigányt bucira pofozva, hogy "ha még egyszer valakinek egy haja szála is meggörbül, akkor nem ússzátok meg ennyivel"

Szerintem a normális emberi gondolkodás a köt oldal között van. A nagy LMP-s mozgalom ugyanolyan szánalmas, mint a katonásdi..


Styloo

2011. ápr. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én nem értem mi köze ennek a munkához. Akinek van ideje moziba vagy plázába járni annak egynek sincs munkahelye? Vagy felétek 25 órás a munkaidő?
2011. ápr. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

"Ismerek olyan helyi jobbikos főmuftit, aki "hivatalban" egyik multinál vezető, "szabadidejében" meg globalizációellenes, EU-szkeptikus politikus, illetve gárdista. Ez amolyan Dr. Jekyll és Mr. Hyde felállás, avagy fő a hitelesség :D"


Ő legalább próbál tenni a kizsákmányolói ellen. Nem lehet mindenki olyan csicska mint te.

2011. ápr. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
A kizsákmányolói? :D:D:D:D Hol élsz te?
2011. ápr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Társadalmi munkában csinálják mert a Pintér emberei képtelenek rendet csinálni a cigányok között!

De lehet , hogy ez van kiadva neki.

Ezért kell egy független csendőrség aki a jelenlétükkel

azonnal rendet csinálna!!!

2011. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

08:36!

Se plázázni se moziba nem járok, se pénzem, se időm nincs rá. Ha kell valami, elmegyek, megveszem, nem téblábolok fél napig a kirakatok előtt.

A kérdésemnek az a forrása, hogy ahány ilyen vonulgató embert ismerek, az vagy jobbikos politikus szoros baráti körébe tartozik, vagy munkanélküli, néhánynak van munkája, de kötetlen munkaidőben dolgozik. Kíváncsi voltam, másoknak mik a tapasztalatai.

2011. ápr. 23. 21:23
 18/20 anonim ***** válasza:
"Az „e” betű ezret jelent, ennyit segítek." Elhiheted, tudom. Csak azt hittem elírás.
2011. ápr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Akkor jó.
2011. ápr. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mert jó ha ennyien vannak.
2011. ápr. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!