Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azoknak akik gárda meg védegyl...

Azoknak akik gárda meg védegylet meg nem tudom milyen szervezetek tagjaként masíroznak, nincs munkahelyük? Vagy ők miből élnek?

Figyelt kérdés
Felvetődött bennem a kérdés, hogy ők ilyen gazdagok hogy napokig megtehetik hogy nem dolgoznak, vagy nincs is hol? Honnan van munka mellett annyi szabad idejük?
2011. ápr. 22. 23:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
39%
segélyezett munkanélküliek, de lehet van földjük és kiadták a napszámosnak a kapálást
2011. ápr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
Valaki biztos pénzeli őket ezért.
2011. ápr. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan,aki délelőtt dolgozik,délután egy keveset alszik vagy a családjával van,este pedig elmegy mondjuk polgárőrségbe..



Ahhoz függően,hogy milyen napszakban dolgozik az adott nap.

Nekem apukám így csinálja.

2011. ápr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
De, van munkahelyük, valószínűleg olyan, ahol ezt megtehetik. De gondolom vannak munkanélküliek is.
2011. ápr. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%

ATV-ből merült fel a kérdés, mi? Én is azt kussoltam közbe, de amekkora marhaságokat ott összehordtak. XD

Egyébként szerintem van akinek van munkája, van akinek meg nincs.

2011. ápr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem szoktam ATV-t nézni, ma sem néztem, magamtól jutott eszembe a kérdés.
2011. ápr. 22. 23:25
 7/20 anonim ***** válasza:
32%
Abból hogy itt csak ők a magyarok. Egyedül a jobbik tagjai magyarok, mindenki más szemét kapitalista, zsidó, cigány, stb. És ezek a gondolatok annyira lefoglalják a mindennapjaikat, hogy elfelejtenek munkát keresni, a segély sokkal egyszerűbb. Elvégre ők nem fognak hazaárulóknak dolgozni! Nálam a cégnél dolgozott pár hétig egy jobbikos, de senki nem bírta elviselni a többiek közül, mert mindenkit csak ócsárolt meg kritizált. Roma is van nálam, vele semmi gond nincs. Egyébként ez a már eltávolított úriember gazdag kapitalistázott le nem rég, meg hogy ha ők nyernek majd megnézhetem magam. Bosszantotta hogy külföldi partnereink vannak, az hogy minden dolgozó magyar az nem számított neki. Sajnálom szegényt, hülyének született. Kár hogy értelmes jobbikost még nem láttam. Van egyáltalán?
2011. ápr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
6%
Ismerek olyan helyi jobbikos főmuftit, aki "hivatalban" egyik multinál vezető, "szabadidejében" meg globalizációellenes, EU-szkeptikus politikus, illetve gárdista. Ez amolyan Dr. Jekyll és Mr. Hyde felállás, avagy fő a hitelesség :D
2011. ápr. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
60%

A válasz írója 55%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:25


nem, nincsen, de te legalább a 860 e jobbikos szavazó helyett is meg vagy áldva csupa-csupa értelemmel, és ezért hálásak neked

2011. ápr. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Köszönöm a 860 jobbikosnak. Ez nem is sok.
2011. ápr. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!