Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány miért hazaárulózza...

Gyurcsány miért hazaárulózza le Orbánt, mikor ő és a tolvaj MSZP-s bagázs miatt vagyunk most ilyen nagy sz@rban?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 13:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
63%
Először azt hittem hogy Orbán viktor majd rendbe hozza eszt az országot amit az MSZP el....szrt.De már rá kelletr jönnöm hogy ő is csak egy nagy gazember és fojtatja Gyurcsány munkáját.500Ft benzin,500Ft liszt,kenyér,cukor,fizessünk vagy koplaljunk.És az adózással is csak a gazdagok járnak jól a szegények meg koplaljanak.Ilyenekkel kell foglalkozni hogy Magyar köztársaság legyünk vagy Magyarország nem azzal hogy munkahelyek legyenek.Arra meg van pénz hogy a politikusok luxuskocsikban utazzanak meg a külföldieket támogassák mi meg hajunk éhen mert kajáravalónk sincsen.Ugyhogy mostmár ugyanazon véleményen vagyok a fideszről mint a Gyurcsányról.Lop,Csal,Hazudik!
2011. ápr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
És még be akarták vezetni a gyermektelenségi adót minjenek a p*csába!Már megfogadtam hogy ezek után Jobbikra szavazok
2011. ápr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
23%
Legjobb védekezés a támadás. Orbán ennyi idő alatt többet tett az országért mint ez a majom az uralkodása alatt. A Fidesznek hála most nőtt a keresetem, több fizetést tudok az embereknek adni, bár eddig is nagyon ment a cég, de most a fizetés 300 ezer felett van nettóban a dolgozóknak, az enyémet inkább nem írom le, mert máshol már megkaptam érte a magamét. Sok embert csak az irigység vezérel, azt a tudást és munkát nem nézik ami esetleg mögötte van. A Fidesz mindenkinek megadja ebben a nehéz helyzetben a boldogulás lehetőségét, ki él vele, ki nem.
2011. ápr. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Drága utolsó!

már mind tudjuk,hogy egymillió a fizud,ne írd már le még 1x.

Puszi!

2011. ápr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!