Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lett volna, hogyha azt...

Mi lett volna, hogyha azt szavazzák meg az emberek, hogy NE lépjünk be az EU-ba?

Figyelt kérdés
Azóta vajon még valamikor felajánlották volna a lehetőséget egy újabb belépési szavazásra, vagy elúszott volna az egész?
2011. ápr. 11. 22:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
24%

"Te mekkora egy szolga-lelkű, a magyart semmibe néző szánalom vagy. Legyél boldog az elméleteiddel miszerint a magyarok milyen szarok, mindent rosszul csinálnak, bezzeg a külföldiek milyen ügyesek, legyél ezzel boldog, verd erre, de ne húzd le a többi, még nem teljesen lelki-beteg embert! "


Örülök, hogy egy lelkibeteg szolga próbál oktatni... Annyira szeretem, amikor egy nímand azt hiszi spanyol viasz volt a ma reggeli kaki. Remélem visszaforgattad.

A magyar munkavállalókkal (mint egy _magyar_ KKV vezetőségi tagja, figyeled: magyar! tisztán magyar, nem multi! fogod? érted?) nap mint nap találkozok. A munka megbecsülése elég ritka jelenség. Nem egy álommunkahely itt nálunk, ez tény. A fizetés magasabb a minimálbérnél, ha másodikán megkapják, akkor már későn van, egy szó nem éri őket, ha gyerek vagy saját maguk miatt betegállományba mennek. Időnként van jutalom, van kajajegy, emberiek a körülmények, nincs senkiből kitaposva a bele. Sokan (szerencsére nem mindenki) ezt sem képesek megbecsülni... Lojalitás? Ismeretlen fogalom. Te ismered?


Csináld meg te is a saját vállalkozásodat? Jahogy miből? El kell keserítselek: sem anyuci, sem apuci, sem nagybácsi nem tolt a seggem alá semmit. De nem csak ültem a számítógép elé és írogattam a hülyeséget. Te még kicsi csíra vagy, majd rájössz... Ha rájössz.

2011. ápr. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"A multik nem is adhatják a foglalkoztatást. Ők csak munkahelyeket szüntettek meg."


te szándékosan vagy ilyen hülye? Én sem vagyok egy multipárti, de attól még ez egy hazugság, amit állítasz.

Rengetegen dolgoznak multinál, ilyen-olyan beosztásban.

2011. ápr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!