Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnátok egy olyan...

Mit szólnátok egy olyan törvényhez, hogy mindenki aki kommunistának vallja magát az köteles lenne 6 hónapot eltölteni Kubában, majd 6 hónapot Észak-Koreában egy helyi családnál lakva, helyi körülmények között?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 12:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy ott nincs kommunizmus. Én nagyon szívesen élnék egy rendes kommunizmusban, ahol lehet élni, dolgozni, közösen, és nem az lenne, hogy a mások a sz@rt is kitaposnák belőlem, ha a személyes érdekük úgy kívánja.


Az általad említett országban totális diktatúra van, nem pedig kommunizmus. De ha adsz egy kommunista országot, máris költözök oda :)

2011. ápr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek és csatlakozom Sir Butcherhez. :)
2011. ápr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt, amit Te szólnál azért, ha valaki mondjuk Kolumbiába küldene egy egy éves "tanulmányútra", amiért kapitalistának vallod magad.

Amúgy az elsőnek igaza van.

2011. ápr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

És hová küldenéd 6 hónapra azt, aki nácinak vallja magát?

Bocs az off-ért.

2011. ápr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Benne vagyok. Rég kirándultam már ingyen és bérmentve. :)
2011. ápr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Én ezekbe az országokba inkább azokat küldeném, akik szerint a globalizáció egy csúnya rossz dolog, és csak nyernénk azzal, ha megszűnne.
2011. ápr. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

"Én ezekbe az országokba inkább azokat küldeném, akik szerint a globalizáció egy csúnya rossz dolog, és csak nyernénk azzal, ha megszűnne."


Egyet értek!

2011. ápr. 10. 12:44
 8/21 A kérdező kommentje:

Sir Butcher:


Költözz egy izraeli Kibbutz-farmra. Majdnem kommunizmus van, csak vallásos sallanggal nyakonöntve.

2011. ápr. 10. 12:47
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen ellenék egy farmon, csak nem tehetem meg, egyelőre :) De amint lesz pénzem, hogy biztosítsam magamnak a létfenntartást, máris veszek egy falunyi földet, és költözök :D
2011. ápr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az kimaradt: nem szeressem a vallásos sallangot. Pláne nem az extrémitásokat.
2011. ápr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!