Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy képzelitek el Magyarorszá...

Hogy képzelitek el Magyarországot 20-25 év múlva?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 11:43
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
De a kevés fiatalt gondolom a magyarokra értetted, mert napbarnítottból lesz töméntelen.
2011. ápr. 7. 12:39
 12/29 anonim ***** válasza:
71%
megjött kiráJhekker?:D
2011. ápr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen kérdező a magyarokra értettem.
2011. ápr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Nélkülem.
2011. ápr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
97%

Igen, a kubás válaszolóval értek egyet.

Már most is affelé tartunk, mindenhol öreg, többtízéves épületek, a vakolat bomlik le, ki tudja, lakik-e benn valaki, de szörnyű rájuknézni is.

Az emberek... háát... :D Az biztos, hogy a cigányok le fogják körözni a magyarokat... ebben is jó a Kuba-hasonlat, márcsak a bőrszín miatt is. :D Akiket ismerek, valamire való fiatalokat, mindenki kiment már, lassan az én korosztályomon a sor, csak végezzem el az egyetemet. Magyarán én is nélkülem képzelem el az országot 20 év múlva. :D

Szerintem 20 év múlva történelem órán majd azt fogják fikázni, korunk hogy és hol rontotta el annyira, hogy oda jutottak, és mennyire birkák voltak az emberek, hogy szó nélkül tűrték mindazt, ami ma is megy. Sajnálom előre az ide születő nemzedékeket. Én már kijelentettem párszor, hogy ebbe az országba az Istenért sem fogok gyereket szülni. Nem akarom, hogy az iskolában terrorizálják, hogy félnie kelljen az utcán, hogy szégyelljen kimenni Ausztriába, csak mert magyar, és lenéznek minket, hogy egy influenzával fél napot kelljen az orvosnál ülnie, csak azért, hogy egy ejnyebejnyével hazaküldje... és még sorolhatnám. Sok jót nem látok már ebben az országban, azt meg nem szeretném megtudni, milyen lesz később.

2011. ápr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
ugyanilyen lesz, mint most
2011. ápr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
10%

ja és ha az ilyen kiráJJJhekker és a többi pesszimista válaszolóból indulok ki, akkor talán meg is érdemeljük!

A siránkozáson kívül ti mit tudtok csinálni?

2011. ápr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
61%
Elvandorolni, es itthagyni a nagyfeju korrupt politikusokat a tolvaj ciganyokkal.
2011. ápr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
13%
Hát ha ilyen idióták élnek itt többségben, mint az itt válaszolók 90%-a, akkor nem csoda, hogy mindenki elmenekül. Komolyan szánalmasak vagytok. Mi lenne, ha kerítenétek magatoknak egy életet, és máris nem lennétek ilyen beszürkült, pesszimista vénemberek? Siránkozni könnyű, meg kijelenteni, hogy 20 év múlva itt lesz a nyomor, meg Kuba, meg cigányok, meg tökömtudja. Tipikusan ilyenekből lesznek a zsémbes panellakó öregbácsik, akiknek legnagyobb szórakozása mindent becsmérelni, miközben maga semmit nem ért el az életben. Borzalom.
2011. ápr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
19%
Kiváncsi vagyok, hány százalékos lesz a válaszom, mert ahogy látom, akik nem apokalipszist vizionálnak, azok elég rosszul állnak.
2011. ápr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!