Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jelenlegi "magzatvédelmi...

A jelenlegi "magzatvédelmi törvényt" miért hívják "magzatvédelmi törvény"-nek?

Figyelt kérdés
Nem volna helyesebb a tömeggyilkosság szentesítéséről szóló törvénynek nevezni?
2011. ápr. 1. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

itt az ominózus törvény


a magzati élet védelméről


[link]

2011. ápr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak hát "súlyos válsághelyzet" akkor van, amikor a nő azt állítja... Nem lehet túl hatékony ez a törvény, ha évi 40 000 körüli abortusz van, és érdekes módon 95%-uk "súlyos válsághelyzet" miatt...
2011. ápr. 1. 22:47
 3/9 Dick Esmen ***** válasza:
72%
Aki nem tudja felnevelni a gyerekét annak a szülőnek(és a gyereknek is)jobb ha nincs gyerek.
2011. ápr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szóval szerinted az abortusz gyilkosság, nagy számban pedig tömeggyilkosság, igaz? Te keresztény vagy?
2011. ápr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A magzatot pont azzal védi, hogy megszab egy terhességi határt,ami felett már nem lehet törvényesen megszakítani.
2011. ápr. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
NEM tömeggyilkosság! Sokkal rosszabb,ha megszületik egy gyermek,de az anya nyomorba szüli! Ezt felkellene józan ésszel fogni! Nem az ellenzők fogják a gyerekeket felnevelni,ők csak hőbörögnek!
2011. ápr. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Annál minden jobb, mintha esélyt sem kap az életre. Legrosszabb esetben örökbe is lehet adni, sőt igenis azt gondolom, hogy ha még intézetben nő fel, vagy szegénységben, az is jobb, mintha esélyt sem kap az életre.


"Anyám engem 7 éves koromban intézetbe adott. Az állam nevelt és nevelő szülök.

Lelenc gyerek voltam. Felnött koromban kifaggattam anyámat. Elmondta 4 hónapos terhes volt velem amikor rájött hogy terhes. Vagyis már túl késő volt. Megmondta nyiltan a szemembe,ha időben megtudja nem születek meg.

Azóta 46 éves lettem,3 lányom van, családom, munkám, életem.

Elnézve a videót összeszorul a szívem hogy igy végeztem volna én is."

/Létező komment az alábbi videó alól.:/


http://www.youtube.com/watch?v=t_3COaK2_V0


És azt gondolom, hogy a ma Magyarországon elvégzett abortuszok jelentős része esetében igenis fel tudnák neveleni, csak nem lenne KÉNYELMES. Az abortusz a "szülők"(Az apáé is!!!) önzősége, fontosabb a saját kényelmük. És nem gondolom, hogy a kereszténységnek bármiféle köze lenne ehhez. Ugyanis a tízparancsolat második kőtáblája olyan erkölcsi alapvetéseket tartalmaz, amelyeket AZ ATEISTÁK IS el szoktak ismerni. Például az ateisták sem szokták agyonverni a szomszédjukat baltával...

2011. ápr. 2. 09:58
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
védjük magzatok helyett a békákat, kiskutyákat, hódokat
2011. ápr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez Magyarország, a magyarok többsége ennyi. Sem gazdasági, sem erkölcsi teljesítmény nincs az országban.
2011. ápr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!