Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MSZP-snek lenni legalább...

MSZP-snek lenni legalább akkor ciki, mint Fideszesnek, nem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 11:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
28%
14,16 meddig nem ciki fideszesnek lenni?mert szerintem már ciki!
2011. ápr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%
Nem ciki ,csak magától a gondolattól is hányingerem van...
2011. ápr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
80%
Én egyik jelenlegi magyar párthoz sem szeretnék tartozni. Az értékrendemet egyfajta konzervatív-liberálisnak nevezném, ezért a jelenlegi politikai palettán a Fidesz támogatójának tekintem magam, de ez nem jelenti azt, hogy minden hülyeségükkel ész nélkül egyetértenék. Elég butának tartom azokat, akik kiválasztanak maguknak egy kedvenc pártot, és aztán azzal ész nélkül mindenben egyetértenek, minden hülyeségét igyekeznek megmagyarázni.
2011. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
25%

"Az értékrendemet egyfajta konzervatív-liberálisnak nevezném, ezért a jelenlegi politikai palettán a Fidesz támogatójának tekintem magam, de ez nem jelenti azt, hogy minden hülyeségükkel ész nélkül egyetértenék."


Sosem értettem, minek kell ezt a védekező dumát minden alkalommal elmondani, ha valaki kinyögi, hogy az egyik pártra szavaz. Természetes, hogy senki sem azonosul semelyik párttal teljesen (kivéve, ha mondjuk az illető párt elnöke, bár még ekkor sem biztos). Viszont mindenki számára van legkisebb rossz, vagyis viszonylag legjobb párt. Ez az állandó "egyikpártnaksemvagyokahíve deazérttalánazegyikközelebbáll" nem bölcs szöveg, hanem értelmetlen körülményeskedés. Az emberek kb. 3/4-e meg tudja mondani, hogy melyik párt áll hozzá a legközelebb, miközben 0,1% sincs, aki bármelyik párttal totálisan azonosulni tudna.

2011. ápr. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!