Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki optimista a jövőt illetően...

Aki optimista a jövőt illetően, hazánkkal és az életszínvonallal kapcsolatban, az mitől az?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 23:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
49%

Én azért vagyok optimista, mert bízok magamban. Akármit csináltak a kormányok, sikeres voltam, mert magamért álltam ki, küzdöttem azért, amit el akartam érni, és nem állambácsitól vártam a megoldást.

Van lakásom, van jól fizető állásom, van jövőm - ezeket én értem el, nem az állam.

2011. márc. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Rityu Sándor kérdése:


Aki optimista ma Magyarország jövőjét, vagy a saját jövőjét illetően, az miben bízik?

Kifejtenétek logikusan?" http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__166..


De édes...

2011. márc. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Én azért vagyok optimista, mert bízok magamban. Akármit csináltak a kormányok, sikeres voltam, mert magamért álltam ki, küzdöttem azért, amit el akartam érni, és nem állambácsitól vártam a megoldást.

Van lakásom, van jól fizető állásom, van jövőm - ezeket én értem el, nem az állam.



Majd utolér a vállság!

Magadba bízol? Tudod hányan bíznak magukban, és még is vagy fillérekért dolgoznak, vagy nem is dolgoznak.

Neked szerencséd lehet. Vagy nagyon alacsony az igényszinted.


De a kérdésre nem válaszoltál.

Ugyanis, akadnak akik valahogy mindent megúsznak, és nem kétlem hogy mindent meg is tesznek hogy talponmaradhassanak. De egy nemzetnek, társadalomnak, a jólétét a vezuetőik döntései befolyásolják a legjobban.

A kérdés ezt célozta, hogy mi az ami?????

2011. márc. 31. 16:15
 14/14 anonim ***** válasza:

13:48-as vagyok.

Nem, egy jó céghez mentem el, messze az átlag feletti fizetéssel, több évre előre szerződéssel, nincsen hitelem. És menet közben készítem elő a saját vállalkozásomat, amit 3 év múlva indítok. És nem, hidd el, nincsenek hatalmas elvárásaim, de nem is adok alá. Nincs plazma tévém, de hetente járok koncertre, színházba. Nem megyek el a Bahamákra, de évente többször látogatom meg külföldi barátaimat, rokonaimat, beutaztam már szinte teljes Európát. Jól élek, de nem verem el a pénzt, félretudok rakni, tudom fizetni a magánnyugdíjamat és lakás-előtakarékosságimat is.

2011. márc. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!