Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mik voltak a Gyurcsány kormány...

Mik voltak a Gyurcsány kormány pozitív intézkedései?

Figyelt kérdés
Nem anyázós válaszokat szeretnék. Főleg MSZP-sek válaszára várok, ők hogyan látják.
2011. márc. 30. 23:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Konvergencia program. Mindenki fikázza, pedig Európában még nem nagyon történt meg, hogy egy kétszámjegyű hiány 4% alá vittek 2 év alatt, persze 2006-ban a média csak a zavargásokkal foglalkozott.(Nem vagyok MSZP-s)
2011. márc. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 escrogar ***** válasza:
de legalább 2002 és 2006 között sikerült megduplázni az államadósságot (és itt még a válságra sem foghatják)
2011. ápr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Hát, nem sok mindent említettetek, valószínű mert nincs mit.

Elég szégyen, hogy 8 év munkája ennyit ért.

2011. ápr. 4. 11:11
 14/15 anonim ***** válasza:
gyurcsány elmondta, a beszédében, hogy ha elkell számolni mit csináltunk a 4 év alatt akkor mit fogunk mondani? :D keresd meg..talán az öszödi beszéd az nemtom
2011. ápr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia! Én inkább úgy válaszolnék, hogy a 8 év pozitít intézkedései!

Összességében? 2002-es államadósság kb 53% volt!

2010-re 80% fölött! MSZP kormány volt/ 2008-ig SZDSZ)

Viszont: Emeltek fizetést, nyugdíjat stb...! Építettek rengeteg autópályát, és ha nem is megélhetésileg, de épült szépült az Ország! 2006 volt a ,,csúcs pont,,!!!

Most, hogy egy kicsit eltérjek, ha szabad, a 90's években nagyon sok beruházás jött létre...! Tesco, Auchan stb...! Fejlődtünk...! 2006-ra Magyarországi viszonylatokhoz képest nagyon jó megélhetési szintet értünk el!!! Magyarországi viszonyokhoz képest!!! Az Én érzésem akkor az volt, hogy jajj de jó stb..! Ez az érzés 2006 őszéig tartott!!!!!! Onnantól kezdve pedig egyre rosszabb lett!!!!!! Én visszasírom a 90-es éveket, vagy a 2000-es évek elejét!!! Jó volt az! :D

És nagyon nem szeretem az MSZP-t!!!!! Kedves Kérdező remélem nem baj, ha Én is válaszoltam!!!!

2012. szept. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!