Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy Orbán...

Mit szóltok hozzá, hogy Orbán Viktor beégett a gyerekek után járó szavazat ötletével, mert a többség nem támogatja ezt a elképzelést?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 17:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
33%

18:09


"Már bocs, de a kettős állampolgárságot végigvitte annak ellenére, hogy a többség nem akarta."


Ezt honnan tudod? Egyetlen adatunk van ennek a támogatottságáról: a 2004-es népszavazás (51,5% igen).

2011. márc. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Érvénytelen lett a szavazás. A jog tanárunk azt tanította, hogy a tartózkodás intelligens NEM-et jelent.
2011. márc. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Mert a Gyurcsány azt mondta, hogy a csendes többség nem akarta! Csak nem nyilvánítottak véleményt! De aki nem szavaz, az egyértelmű, hogy velem értett volna egyet.


Te kis butuska, hát ezt sem tudod :P

2011. márc. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 doboszoli ***** válasza:
73%
Theroux-szal értek egyet. Jól kieszelték.
2011. márc. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
59%
Azért várjuk ki a végét. Kinézem belőle, hogy a végleges, nyomtatott formába észrevétlenül és véletlenül "benne" felejtik. Idáig is sok baromságot csináltak. Amíg ellenzékben voltak nagyon jól tudtak volna kormányozni, ahogy hatalomra kerültek, nekem úgy tűnik megbutultak és minden korábbi lázadó ötletüket elfelejtettek.
2011. márc. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Sajnos nem olvastatok utána. Miután megtudták az eredményt, valamelyik Fideszes képviselő valami olyasmit mondott, hogy: Igaz, ez úgy látszik, leszavazták az emberek, de mivel ilyen sokan küldték vissza a nem választ, és ilyen sokan nemmel szavaztak, úgy látszik, igen nagy a kérdés utáni érdeklődés, így ezt a későbbiekben nyilvános vitára bocsájtják.


Hoppá. Szóval akkor, ha valamit leszavaznak az emberek, akkor azt pont lesz.rjuk, majd csinálunk (úgyis lezsíroztak a Századvéggel) olyan statisztikát, és egy előre megszerkesztett forgatókönyvű lakossági fórumot, amiben az fog tükröződni, hogy mégis szeretnék az emberek. Ez szerintem a demokrácia arconrúgása. Ha ti nem akarjátok, de mi igen, úgyis be lesz vezetve. Kábé ennyi a mondanivalója ennek a dolognak.

Ja, és most az alkotmányról van szó. És még azt mondják, hogy vége van a kommunista diktatúrának. Én nem éltem benne, de szerintem akkor valami hasonló módon működhetett a politika.

2011. márc. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
73%
orbán öngólt öngól után rúg,vicc az egész ember meg a bohócpártja,a bolond magyarnak meg ez kell,aki nem inge...
2011. márc. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Örülök neki, hogy az emberek így döntöttek. Nagy butaság lett volna ezt megcsinálni. Én a kérdőívet 4-be szedtem aztán elégettem mielőtt Szili vagy Szájer József csinálta volna. Nem gondoltam, hogy megnézik, de akkor is lehetett volna normálisabb kérdéseket feltenni, és még mindig azt gondolom, hogy az utolsó kérdésre esetleg miközben dobták a kandallóba néha ránéztek, ha unalmas műsor ment a tv-ben, de ennél több figyelmet nem fordítottak rá.
2011. márc. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

" A jog tanárunk azt tanította, hogy a tartózkodás intelligens NEM-et jelent."


Egyetért-e Ön azzal, hogy NE kapjanak a magukat magyarnak valló határon túliak magyar állampolgárságot?

Vajon így is intelligens NEM lett volna? Demokratikus joggal nem élni aztán demokráciát félteni amúgy nem éppen intelligens tett.

2011. márc. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

19:39


"Örülök neki, hogy az emberek így döntöttek. Nagy butaság lett volna ezt megcsinálni. Én a kérdőívet 4-be szedtem aztán elégettem"


Most képzeld, mi lett volna, ha másoknak is annyi eszük lett volna, mint neked, és nagy hősiesen elégették volna a fasiszta kormány diktatórikus kérdőívét.

2011. márc. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!