Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik pártra szavaznál, ha...

Melyik pártra szavaznál, ha most lennének a választások?

Figyelt kérdés
A kérdésem arra irányul, melyik pártot támogattad volna, ha az országgyűlés feloszlatta volna önmagát, kiben látnál lehetőséget a válság kezelésére? Esetleg miben látnád a válság kezelésének megfelelő módját?
2009. febr. 24. 22:53
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
44%

Orbááán????


Emberek! Ha láttatok már szélkakast, akkor az az ember egy tökéletes példánya.

Ti hisztek neki? Mert akkor ezt nézzétek:


[link]


Egyértelműen olvashatóak a nyilatkozatai különböző témákban az egyházaktól az adóreformig és a külföldön élő magyarok állampolgári jogaiig. (Oldalt a linkeknél. - Mindegyik hiteles idézet, kikereshető nyugodtan a neten, vagy máshol is.)


Ez az ember mindig éppen azt mondta, ahonnan több hasznot remélt!


Nekem mindegy, hogy melyik párt, de NE a Fidesz!

Annál a kétszínű, köpönyegforgató társulatnál még az Mszp is jobb! (Pedig az már tényleg a legalja!)

Arról már ne is beszéljek, hogy a Fidesz tagjai között több a volt kommunista, mint az Mszpben!


(Volt korábban egy másik oldal is Orbán köpönyegforgatásairól, de persze leszedették a tulajdonossal - pedig ott is csak idézett Orbán nyilatkozataiból, és összehasonlította a régebbi idézeteket az újabbbal.)


Emberek! Gondolkozzatok már! Vagy ennyire könnyű benneteket beetetni? Vagy ennyire elfelejtitek, hogy régebben mit mondott ez az ember?

Ez csak belőletek és a hiszékenységetekből él!

Magyarország jelenlegi legnagyobb szélkakasa és élősködője.

2009. febr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
52%

De itt egy másik link is Orbánról. Bár nem annyira hiteles, de az idézetek pontosan ezesetben is:


[link]


Ezek után bárki is hisz neki?

Mert akkor az már egy igencsak agymosott ember lehet, aki gondolkodás nélkül tapsikol a "vezérnek"!


Amúgy észrevettétek, hogy Orbán ugyanazon meggyőzési, tömegmanipulációs módszereket alkalmazza, mint Rákosi?

Engem mindig megijeszt az ilyen demagóg duma és módszer.

:S

2009. febr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
58%
Fidesz
2009. febr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
60%

Azt azért disznóságnak találom, hogy valaki leértékeli az ilyen típusú kérdésekre adott választ, mert politikailag nem korrekt. (Ha olyat írok, ami neked tetszik, megkapom rá a 100%-ot, ha megy olyat, ami nem, akkor fityiszt.)


Egy modern társadalomban az emberek tiszteletben tartják a másik ember politikai véleményét (például tőlünk nyugatabbra ha valaki az ottani kommunista pártok híve, nem nézik vadbaromnak, persze nyílván azért, mert semmiféle rossz emlékük nem kapcsolódik ehhez a radikális ideológiához).


A pluralizmus (a vélemények sokszínűsége) működteti és lendíti előre a társadalmat - elviekben.

2009. febr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
59%

Egyetértek a 11:04-essl. De hát mit tehetnénk. Megy a néphülyítés és az uszítás rendesen. Ez ma Magyarisztán.

Nézd meg a sok Fidesz-zombit. Gondolkodás nélkül vezérezik azt a szerencsétlent. :S

Nehéz idők jönnek nemsokára, úgy látom, mivel nagyon sokan vannak... :S

2009. febr. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
41%
MSZP
2009. febr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Én személy szerint Jobbikon gondolkozom, régen Fideszre voksoltam, de látom, hogy ők sem mások mint az mszp...

De kérek mindenkit, ne pontozzon le senkit, mert mindenkinek a véleményére voltam kíváncsi, ha ő arra a pártra szavazna, szíve joga, megteheti, én is mindenkinek adtam egy zöld kezecskét, tegyetek ti is így!

Köszönöm

2009. febr. 25. 16:35
 18/37 anonim ***** válasza:
87%

23:55-ös válaszoló gondolatai szimpatikusak.

Azoké is, akik nem fanatizmusból, megrögzöttségből, hanem gondolkozva mondják a véleményüket-bármi legyen is- és szavaznak majdan.


A magam részéről: jobbik

2009. febr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
72%
Kedves 23.02-es! Itt a tegnapi 23.55-ös :) Muszáj gondolkodnom a politikáról, ugyanis részben szakmába vág, a Századvég Politikai Iskolában tanultam politikai szakértőnek.
2009. febr. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
70%
Fideszre
2009. febr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!