Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Másnál is működik a kuruc_info?

Másnál is működik a kuruc_info?

Figyelt kérdés

Azt mondta Orbán 1 éve, hogy lépéseket tesznek a kuruc_info hírportál beszüntetéséhez.


Most akkor mi van? Pofára estek? :)


2011. márc. 25. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Pofára hát.


Orbán az óriási egoizmusával és gőgjével azt hitte, hogy a 2/3 segítségével még az internetet is uralma alá hajtja :)


Vagy csak sz.rt se tud az informatikáról.


Esetleg mindkettő egyszerre.


Az utolsó a legvalószínűbb :)

2011. márc. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
A "lépéseket tesznek a beszüntetéséhez" nem egyenlő azzal, hogy "1 éven belül be fogjuk szüntetni". Lehet, sőt biztos, hogy tesznek lépéseket (hajaj), csak épp nem sikerül nekik, mert a kurucok főhadiszállása hol az Atacama sivatagban, hol Kuala Lumpurban van... :-)
2011. márc. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Micsoda hatásvadász kérdés! :)

Amúgy, igen működik. Tekintve, hogy amcsi szerveren van, így továbbra is működni fog. land of the free... -.-

2011. márc. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
A liberálanarchista kultúrterror bizony sohasem fogja elérni a Kurucot, ez már Gyurcsánynak sem sikerült. :)
2011. márc. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%

"liberálanarchista kultúrterror"

A kurucról beszélsz ugye?

2011. márc. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem, inkább az SZDSZ-es, MSZP-s, LMP-s verbálterroristákról, akik mindenféle más véleményt be akarnak tiltani.
2011. márc. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10%

"verbálterroristákról, akik mindenféle más véleményt be akarnak tiltani." A gyűlölködés nem másféle vélemény.

De ahogy gondolod...

2011. márc. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ja plusz kihagytad a Fidesz, meg a KDNP-t :D
2011. márc. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom,mert soha nem olvasom. Egy gyűlölködő,hiteltelen fórum.
2011. márc. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

18:46


Én sem olvasom, hasonló indokok miatt.

Viszont még Churchill mondta azt, hogy "ha Hitler megtámadná a poklot, legalább egy jó szavam lenne az ördög mellett az alsóházban."

Én annyira utálom Orbánt, hogy annak ellenére, hogy zsidó-cigány keverék vagyok, és nagy valószínűséggel ki akarnak irtani, én akkor is tudok pár jó szót szólni a kuruc.info mellett, ha esetleg Orbánnak sikerülne betiltania.

2011. márc. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!