Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A hírszerző mióta működik...

A hírszerző mióta működik együtt a kuruccal? Lázár Jani tényleg hülye?

Figyelt kérdés

[link]

Hoffman érvei meg gyengék.


2011. márc. 25. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

Hírszerző és Kuruc.info összedolgozik?


Valóra vált Orbán álma! Végre itt a nagy nemzeti együttműködés :)


Igazad van Sverdans, ez tényleg hülye. Jobb szó nincs erre.


Hoffmann Rózsa meg, pfff, hagyjuk. Magyartanárom hallaná, szerintem ő szégyellné el magát.


„Ez olyannyira méltatlan magához a ranghoz, hogy a kérdést nem szeretném kommentálni”.


A helyesírás, vazze?Látszik, hogy bölcsész-szakos. Úristen, és ezek döntenek az oktatási rendszerről. Hogy lehet olyan embert védeni, aki meghirdeti a magyar nyelv védelmét, és közben még írni sem tud(helyesen).


A Pokorni-ban legalább volt annyi tisztesség, hogy nem nyilatkozott.

2011. márc. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%

Mindketten hülyék,az már az eddigi dolgaikból is kiderült.

Lehet,hogy az új oktatási rendszerben eltörlik majd a helyesírási szabályokat is? Akkor nem lesz baj,ha a Köztársasági Elnök sem ír helyesen.

2011. márc. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elolvastam és utána kétszer is megnéztem a webcímet, hogy tényleg nem a Hírcsárdát olvasom...
2011. márc. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!