Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Gyurcsány Ferenc szerint...

Ha Gyurcsány Ferenc szerint "az Elnök sáros", akkor ő maga milyen?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Attól, hogy én loptam vmit, egy másik tolvaj ugyanúgy bűnöző. Én se szeretem Gyurcsányt, de ideje lenne leszállni róla. Nem hiszem el, hogy egy Fidesz kormány alatt még mindig sokan őt emlegetik.
2011. márc. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 doboszoli ***** válasza:

Ő is "sáros".

Csakhogy a mostaniak magukat a megtestesült becsület, tisztesség, a köz szolgálatának analógiájaként állítják be.

Ehhez képest...

2011. márc. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyurcsány Ferenc:


"Ha zsidóznak, akkor én zsidó vagyok, ha cigányoznak, akkor én cigány vagyok!!!"


De hát Gyurcsány urat "hazug tolvajozzák"...

2011. márc. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyurcsány politikai párt képviselőjeként miniszterelnök volt, aki a pártját és annak kormányát képviselte.

Az Elnök meg Magyarországot képviseli MINDENHOL. NEKI feddhetetlennek KELL lennie, egy miniszterelnöknek nem kell, a politikai kockázatot vállalja, aztán kész, őt le lehet váltnai, ha kiderül róla bármi (meg is történt).

A köztársaság elnökét nem lehet leváltani. Ezért KELL feddhetetlennek lennie. Ő a népet képviseli, visszavonhatatlanul. Ez az óriási különbség.

2011. márc. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!