Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lázár János botrányos nyilatko...

Lázár János botrányos nyilatkozata még az őszödi beszéden is túltesz talán, hol vannak a tüntetők, szó nélkül tűri ezt a nép?!

Figyelt kérdés
Nem provokációból teszem fel a kérdést,hanem furcsának tartom,hogy az emberek ezen nem akadnak ki annyira.
2011. márc. 19. 21:19
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
57%
Esetleg Lázár Janival állunk szemben a GYK-n?
2011. márc. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
18%

"Ja és nem minden munkanélküli semmirekellő, le kéne már szokni erről a pökhendi stílusról!"


A magadfajta liberálisok terjesztették el ezt a stílust, lásd Gyurcsány, vagy Kóka pökhendi kijelentéseit.

2011. márc. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
50%
Nem sverdans, nem vagyok Lázár Jani, csak egy 50 év felé közeledő ember, aki tudja mit beszél, mert tudom hogy kell a semmiből munkával aranyat csinálni, és ha most lennék 20 éves, újra képes lennék rá. Nem tudom te hány éves vagy, de amit én véghezvittem az nagyon sok embernek ad biztos megélhetést is. És tudod mi a furcsa? Hogy amikor felvétel volt a céghez alig volt pár jelentkező. A segély és a szakmai felkészületlenség még mindig vezető tulajdonság. El kellene venni a segélyt azoktól akik nem szorulnak rá, és munkára kötelezni, bármilyen munka is legyen az. És hiába jössz nekem azzal hogy pökhendi a stílusom, az igazság fáj mindenkinek.
2011. márc. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
De legalább találtunk közös pontot :D
2011. márc. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
72%
Ja és bocs a Lázár Janiért, kicsit felhevítették az agyamat a trollok az egyik kérdésben (tudod melyikben).
2011. márc. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Lázár szavai pr-szempontból valóban szerencsétlenek és magas labdát adnak fel az ellenzéknek, a kormányzó párt frakcióvezetőjének szájából nem hangozhat el ilyesmi. Magyarországon. Amerikában vagy Nyugat-Európában ugyanakkor többnyire helyesléssel fogadnák ezt a kijelentést és az megegyezne a többségi társadalom véleményével.


Nálunk is hozzá kell szokniuk az embereknek, hogy a saját szorgalmukra, tehetségükre kell támaszkodniuk, nem az államtól kell várni a sült galambot. Mindenki a saját szerencséjének a kovácsa, régi igazság ez. Ökölrázással, a kudarc másokra való áthárításával nem lehet semmire sem menni, semmit nem lehet elérni.

2011. márc. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
41%

"Lázár János botrányos nyilatkozata"


Nem Lázár nyilatkozata botrányos, hanem az botrányos, hogy olyan triviális igazságokat, mint amiket mondott, egyesek nem képesek elfogadni. Az USA-ban vagy nyugaton Lázár beszédét unalmas közhelyszótárnak tartanák. Csak nálunk, a kifordított abszurd posztkommunista közegben "botrány" az, hogy 2x2=4.

2011. márc. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
84%

csak a sok zseninek üzenem, h amiket lázár barátunk mondott (arról nem is beszélve h közben a gyerekének keres feleséget WTF???) azzal a tanárok, ápolók, mentősök, tűzoltók, illetve az orvosok egy részét is senkinek nevezte.

ugyanis ma Magyarországon ezekből a fizetésekből nem lehet megérni és ez a az ilyen lázár féle mocskok munkája kéne, hogy legyen.

másodszor ez már az én idealizmusom de szerintem egy ember értékét nem a bankszámlája adja meg. így pl Teréz anya is egy senki volt

2011. márc. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Tudod 62%-os gyökér van egy mondás: ne vitatkozz hülyékkel, mert lesüllyedsz az ő szintjükre! Ez érvényes rád, kiráJJJhekkerre, meg a platónista úrfira!

Ja kérdező, közben némi fejlemény az ügyben:

[link]

Bár én nekem ez kicsit MSZP szagú, szóval nem megyek el rá.

2011. márc. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
49%
Mire fel nevezel te engem gyökérnek, Sverdans? Mondjuk két 62 % - os van az oldalon, melyikünknek szántad? Az elsőnek vagy nekem a vállalkozónak? Azt hiszem bekapcsolom a nevet, mert több az azonos százalék már néha.
2011. márc. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!